Nagie instynkty Hollywood.

83-85656-18-9
erotyka, hollywood, Gwiazdy, Aktorzy, Aktorki
literatura faktu
Adam

Czytając o Jacku Nicholsonie, Heidi Fleiss, Rodzie Stewarcie czy Sylvestrze Stallone, zajrzysz za kulisy Hollywood. Niewątpliwie zmienisz zdanie na temat tego. co to znaczy być sławnym. Ta prawdziwa historia o obsesjach i dewiacjach seksualnych sprawia, że Historię O, Kochanka Lady Chatterley i Emmanuelle czyta się jak bajki dla dzieci. Ekscytująca i smutna zarazem książka Nagie instynkty...

Ekscytująca i smutna zarazem książka Nagie instynkty Hollywood. Nigdy więcej nie będziesz kochać się w tym mieście pokazuje, co czeka naiwne, młode dziewczęta, gdy decydują się obsługiwać gwiazdy rocka, brać udział w orgiach i eksperymentować z miłością lesbijską tylko po to, aby zarobić pieniądze na życie. Czytając o uzależnieniu od narkotyków, wynaturzonych zachowaniach seksualnych i wysokich wymogach niektórych idoli Ameryki, można przeżyć prawdziwy szok.
Poznając przerażający, grzeszny świat poprzez relacje dręczonych wyrzutami sumienia kobiet, których życie zostało zniszczone, można jednak zrozumieć, że ich szczerość jest pierwszym krokiem w kierunku nowego życia.

ROBIN Piękna aktorka, która zboczyła z drogi do gwiazdorstwa, gdy zakochała się w aktorze, z którym razem występowała w serialu telewizyjnym.
LIZA Kobieta tak piękna i gotowa na wszystko, że mężczyźni instynktownie ją wykorzystywali i kontrolowali. Jej marzenie o karierze sławnej gwiazdy filmowej legło w gruzach z powodu narkotyków i prostytucji.
LINDA Przyjechała do Los Angeles ze stypendium na Uniwersytet Kalifornijski w kieszeni. Najpierw narkotyki, a potem prostytucja zniszczyły jej marzenie o karierze adwokata. Jako była podopieczna Madam Alex i Heidi Fleiss. próbuje teraz wywalczyć zwolnienie z więzienia.
TIFFANY Obecnie jedna z najdroższych call girls w Beverly Hills, przyjechała do Hollywood z Europy, licząc na to. że któregoś dnia zostanie wielką gwiazdą. Znajomość z Heidi Fleiss zmieniła jej marzenia na zawsze.

źródło opisu: http://www.antykwariat.nepo.pl/

annikap | 2016-09-28