Castles
Wanda

Są kobiety, dla których małżeństwo jest celem, są i takie, dla których poślubienie mężczyzny stanowi zaledwie środek. Dla osieroconej i wygnanej z ojczyzny księżniczki Aleksandry małżeństwo jest jedyną metodą na powrót do kraju i odzyskanie tronu. Niestety ,księżniczka przekonuje się, że znalezienie odpowiedniego kandydata na męża nie jest takie proste, zwłaszcza, że ma na to zaledwie trzy tygodnie.

źródło opisu: wydawnictwo Da Capo

źródło okładki: wydawnictwo Da Capo

lady22 | 2016-07-13

Książka mi się bardzo podobała, ale główna bohaterka trochę mnie wkurzała. Natomiast Colin bardzo przypadł mi do gustu :)

Agnieszka | 2015-09-17
Przeczytana: 17 września 2015

Hm... I znowu się okazuje, że czytam jakąś serię a nic o tym nie wiem. ;) Nieźle. Muszę przyznać, że pomysł ciekawy, chociaż główna bohaterka czasem irytująca, podobnie jak główny bohater. I druga książka z rzędu, gdzie facet ma coś z nogą. Czyżby ktoś ściągał czy całkowity przypadek? ;)
A co do zagadki kryminalnej to banalna. Już na samym początku autorka dała bardzo łatwą wskazówkę, kto zabija. ;)

Anna Biel | 2018-01-06

Bardzo irytujący bohater.