Jesteś całym światem

Wydawnictwo: Libros
All I Need is You
83-7227-930-6
dona

Casey Straton po matce odziedziczyła piękne oczy, a po ojcu - upór. Gdy mimo niezwykłej jak na kobietę biegłości w rzucaniu lassem, dosiadaniu koni i strzelaniu nie uzyskuje zgody na prowadzenie rancza dziadka, opuszcza rodzinny dom w Teksasie, pragnąc dowieść, że nadaje się nie tylko do "typowo babskich zajęć". Damian Rutledge III, odnoszący sukcesy biznesmen, przyjeżdża na Zachód w...

Damian Rutledge III, odnoszący sukcesy biznesmen, przyjeżdża na Zachód w poszukiwaniu zemsty. Niestety, pomimo słusznej postury i niesłychanej odwagi przystojniak ze Wschodu z pewnością przepadłby na Dzikim Zachodzie z kretesem, gdyby w ostatnim momencie nie przyszedł mu z pomocą drobniutki łowca nagród, Kid. Jest jednak w tym nieustraszonym strzelcu coś dziwnego... W końcu okazuje się, że w męskim stroju ukrywa się młoda dama o imieniu Casey. Gdy Damian poznaje jej tajemnicę, dochodzi do wniosku, że czekają go poważne komplikacje. Wszystko jednak wskazuje na to, że podążą tą wyboistą drogą ku niepohamowanej miłości.

myślnik | 2013-03-31
Przeczytana: 2011 rok

Kiedy mężczyzna obyty w świecie pod obszernymi ciuchami nie dostrzega kobiety,powinien się udać do okulisty!!

Kobieta,która sama bierze sobie to co chce,nie pyta nikogo o zdanie,musi udowadniać,że nadaje się nie gorzej niż mężczyzna do prowadzenia rancza. Awantura ojca i córki,prowadzi do drastycznych decyzji,która na drodze Casey stawiają Damiana.

Ten mieszczuch i panicz zginąłby od pierwszej zabłąkanej kuli gdyby nie dziewczyna.

Kobieta,która włada bronią lepiej niż niejeden mężczyzna;ojciec,który za wszelka cenę próbuje ją sprowadzić do domu i szukający zemsty biznesmen,który przepadł z kretesem od pierwszych chwil,w których poznał nieobliczalną dziewczynę.

Pełna zabawnych sytuacji,gorąca powieść!

Helszka777 | 2014-02-27
Przeczytana: 27 lutego 2014
blackrose24 | 2013-10-11

Bardzo kontrowersyjna historia. Myślę, że okładka średnio pasuje do treści. Jest w niej także troszkę kryminału. Świetne połączenie.

silently | 2017-02-09
Przeczytana: 2016 rok

Całkiem niecodzienna książka! Naprawdę ciekawa fabuła, niespodziewane zwroty akcji i dreszczyk emocji... :)

Karolina | 2017-03-17
Oszka71 | 2017-02-06