Thief of hearts
pirat, statek
ilowena

Rozpieszczona i pruderyjna panna Lucy Snow ma niewielkie pojęcie o aroganckich mężczyznach, którzy sami dla siebie ustanawiają prawa i nie liczą się z etykietą. Spotkanie z kapitanem, legendarnym piratem, jest dla niej nie lada szokiem, i to nie tylko z powodu niecodziennych okoliczności tego spotkania. Każda kobieta byłaby przerażona, gdyby nagle znalazła się na pokładzie pirackiego statku, dla Lucy źródłem lęku jest jednak przede wszystkim kapitan - przepełniony sarkazmem, gwałtowny, nieobliczalny, a jednocześnie fascynujący. Nawet po tym, jak Lucy w stanie nienaruszonym - pomijając namiętny pocałunek kapitana, o którym nie może zapomnieć - bezpiecznie, choć niezbyt elegancko, opuszcza statek, nie potrafi uwolnić się od myśli o tajemniczym piracie.

źródło opisu: wyd.

wiola | 2014-12-26

Książka wciąga byłam ciekawa co dalej się zdarzy, wspaniale napisana chodź kończy się trochę nijako można wybaczyć po udanej akcji Pana Kapitana :)

lady22 | 2016-08-10

Bardzo przyjemnie się czyta. Książka wciąga i momentami śmieszy :) ogólnie polecam jako dobry romans na poprawę humoru:)

Natalia | 2014-12-20
Przeczytana: 19 grudnia 2014

Bardzo fajne romansidło. Ciekawa akcja, dobre dialogi i w ogóle godna polecenia na zimowe wieczory. Polecam

kinia2812 | 2016-09-22
Lilianna | 2016-05-26