Klucz do teozofii

Książka jest przypisana do serii/cyklu "ESOTERIA". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza
The key to theosophy
8320546109
filozofia i etyka
LaPapesse

Książka jest fundamentalną pracą, która przybliża istotę nauk teozoficznych, ułatwia ich zrozumienie, a także wyjaśnia cele oraz zasady działania towarzystwa. Przedstawia zarys religii mądrości oraz odpowiada na zastrzeżenia zwykłego człowieka, przedstawiając mu nieznane dotychczas pojęcia i terminy. Pozwala zaspokoić głód duszy poszukującej Odwiecznej Mądrości i uczynić znaczący krok w rozwoju duchowym. Jest drogowskazem dla poszukujących Prawdy i Światła.

Alcaria | 2016-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2016

Zwięźle i na temat. Świetne wprowadzenie w świat teozofii, klarowne i treściwe.

ruda | 2016-06-23
jaelithe | 2015-05-07