Złota Księga

978-83-916665-3-1
bóg, parapsychologia, samopoznanie
filozofia i etyka
ravenstag

ZŁOTA KSIĘGA jest unikalną książką, pozwalającą zrozumieć jak ważne jest to, co powodujemy, tworzymy własnymi słowami, zwłaszcza kiedy stosujemy niewłaściwe słowa. Używamy wówczas najpotężniejszej Boskiej Zasady Działania we wszechświecie J A M J E S T. Godne uwagi są afirmacje, których - najkrócej mówiąc - sens sprowadza się do podkreślenia, iż naturalną tendencją Życia jest Miłość, Pokój, Piękność, Harmonia, oraz Obfitość. TY sam kształtujesz własne życie, wprowadzając w nie Doskonałość Boskiej Miłości.

Agnieszka | 2011-11-04
Przeczytana: 2011 rok

Niesamowita ksiazka! Polecam wszystkim!

piguska | 2013-02-11

bardzo częstowracam do tej książki, szczególnie w chwili kiedy potrzebuje wsparcia w ciężkich chwilach. Rewelacyjne afirmacje dające wiarę w samego siebie

berenikatern | 2014-08-24

Beznadziejna papka ezoteryczno - pseudochannelingowa, nie wnosząca kompletnie żadnych sensownych treści oprócz oscylowania wokół dwóch dennych fraz 'Jam Jest' oraz Fioletowego Płomienia (cokolwiek to znaczy). Dla nawiedzonych newage'owców preferujących ślizganie się po powierzchni autentycznej wiedzy.

Karlota | 2014-01-19
Przeczytana: 27 stycznia 2014

JAM JEST. Cóż mogę więcej powiedzieć? :)

akof | 2013-12-03

Mistrzostwo!