Klaustropolis (zamknięte miasto)

Tłumaczenie: Jerzy Handzlik
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Książek Istvána Nemere". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Kleks
La fermita urbo
83-85159-05-3
powieść węgierska
Entemaron

Mark Bellor - psychosocjolog z Instytutu w Thorlund odnajduje kilkaset metrów pod ziemią miasto odcięte od świata.

Czy Klaustropilis to karna kolonia, czy raczej eksperyment naukowy, a może tragiczna pomyłka?
Kto uwięził tych ludzi, kto z ich pamięci usunął wszystkie informacje dotyczące świata na górze...?
Czy Rząd Ziemi wiedział o wszystkim?

qbard | 2013-10-28

Powieść sf która zachwyca pomysłem. Fabuła wciąga i nie da się tej książki czytać na raty. Ciekawość za bardzo zżera ;-)

Remigiusz | 2011-10-13

Pierwsza i jedyna książka sf autorstwa węgierskiego, jaką przeczytałem. Jednak nie zawiodłem się bo fabuła nader ciekawa a akcja toczy się w dobrym tempie z dobrą narracją.

NINa | 2012-10-06
Przeczytana: 24 września 2012

Ciekawy pomysł, ale autor sam niejako podsuwa sugestie i nie pozostawia wiele miejsca na domysły, niestety.

kina | 2012-07-14
Przeczytana: 29 czerwca 2007