Dziecięcy ogród

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Child garden
Dziecięcy, ogród
dona

W odległej przyszłości ludzie odżywiają się częściowo dzięki fotosyntezie, wiedza jest przekazywana za pośrednictwem wirusów, urządzenia organiczne wyparły elektronikę... i mało kto dożywa czterdziestki. W wyniku zmian klimatycznych Londyn zamienił się w tropikalną dżunglę, w której przyjaciół należy szukać wśród genetycznie zmodyfikowanych białych niedźwiedzi. Uhonorowany m. in. Nagrodą im. Johna W. Campbella i Nagrodą Arthura C. Clarke'a Dziecięcy ogród to niezwykła, precyzyjnie skonstruowana i oryginalna powieść jednego z najbardziej interesujących brytyjskich pisarzy SF.

Kacha | 2015-03-14
Przeczytana: 14 marca 2015

ciekawa ale nużąca, dłużąca się.
książka o zemście
książka o przyszłości
i jeszcze raz o zemście.

dupy nie urywa :)

Anx | 2016-11-20