Wyrocznia celtycka

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
83-7377-203-0
Irene

Druidzi traktowali poszukiwanie wiedzy o przyszłości z wielką starannością i powagą. Do wróżenia używali różnych technik mantycznych, aby jak najbardziej zbliżyć się do prawdy i umieć jak najpełniej odczytać znaki wyroczni. Wyrocznia celtycka przedstawia symboliczny obraz aktualnej sytuacji i tendencje jej rozwoju w przyszłości. Nie podejmuje decyzji za osobę zwracającą się do niej i nie...

Wyrocznia celtycka przedstawia symboliczny obraz aktualnej sytuacji i tendencje jej rozwoju w przyszłości. Nie podejmuje decyzji za osobę zwracającą się do niej i nie zdejmuje z niej odpowiedzialności za własny los. Jak zostaną zinterpretowane słowa wyroczni i czy zostaną podjęte odpowiednie działania zależy tylko i wyłącznie od osoby, do której odnosi się wydany przez wyrocznię wyrok.
Do książki dołączone są magiczne karty wróżebne ogam i karty druidów, dzięki którym można uzyskać odpowiedź czy dokonany wybór jest słuszny lub który z możliwych sposobów postępowania będzie najkorzystniejszy.

Venezia | 2014-03-12
Przeczytana: 05 marca 2013

Wspaniale i przejrzyście napisana. W sposób prosty i ogólny przedstawia nam celtyckie tradycje wróżebne. Kart dołączone do niej są bardzo ładne i na pewno przydadzą mi się w dalszej podróży duchowej. Polecam

CyrkNocy | 2016-03-05
Basista | 2015-02-08