Naruto tom 30 - Sakura i Chiyo

Wydawnictwo: J.P. Fantastica
-ナルト-
naruto, manga, komiks
komiksy

Naruto wraz z dwiema drużynami dociera do kryjówki Brzasku, ale wewnątrz znajduje jedynie zniekształcone ciało Gaary. Rozwścieczony Naruto daje się zwabić Deidarze, a na drodze Sakury i Chiyo staje Sasori.

źródło opisu: www.jpf.com.pl

źródło okładki: www.jpf.com.pl

Hari_Seldon | 2017-05-24
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 08 maja 2017

Ten tom to przede wszystkim starcie Sakury i Chiyo z Sasori, potężnym marionetkarzem, który już pokonał jednego wojownika z drużyny. W międzyczasie reszta drużyny rusza śladem porwanego Gaary.

Walka z Sasori to nie tylko pokaz naprawdę efektownych i pomysłowych technik walki, ale również wgląd w przeszłość tego przeciwnika, a także Chiyo – to, co wychodzi na jaw jest naprawdę emocjonujące. Zostaje przy okazji wyjaśnionych parę zagadek z przeszłości – odpowiedzi są co najmniej niepokojące. Jeżeli już o emocjach mowa, to także początek tomu może zmusić niektórych do uronienia łzy.

Graficznie jest naprawdę nieźle – to co wyczynia marionetkarz zapiera dech w piersiach i aż chylę czoła przed rysowniczym talentem.

Jak dla mnie jest to jeden z najlepszych tomów serii i jednym z niewielu minusów jest zakończenie tomu na „urwanej akcji”.

Damian | 2015-02-01

Seria dojrzewała i stawała się coraz lepsza. Zdecydowanie dzięki temu fragmentowi historii Naruto stał się moją ulubioną serią mangi.

Monika Remiszewska | 2011-08-13
Przeczytana: 13 czerwca 2010

Wspaniała manga. Nic dodać, nic ująć.

Boku | 2018-07-11
Seraff | 2018-06-11