Słodki karnawał

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-051-X
Słodki, karnawał
dona

Na pewno wiele pań domu będzie urządzać kameralne przyjęcia w gronie przyjaciół. Odwiecznym zmartwieniem wszystkich organizatorek takich biesiad jest ułożenie menu, a szczególnie przygotowanie smacznych słodkich wypieków, poczynając od tradycyjnych faworków a kończąc na oryginalnych ciastach, tortach, deserach oraz koktajlach, także alkoholowych. Dlatego autorka zachęca wszystkich entuzjastów karnawałowych szaleństw do przygotowania proponowanych dań, które uświetnią każde przyjęcie.

Beata | 2010-11-15
Na półkach: Kulinaria, Przeczytane, Posiadam