Sałatkowa uczta

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-7337-971-1
Sałatka, uczta
dona

W ostatnich latach na naszych stołach ogromną karierę zrobiły sałatki i surówki. Jemy je w świątek i piątek, rano i wieczorem; urządzamy wytworne przyjęcia, na których serwuje się potrawy wyłącznie tego rodzaju. W książce autorka zamieściła kilkadziesiąt pomysłów na różnorodne sałatki, biorąc pod uwagę przede wszystkim gusty i upodobania kulinarne czytelników. Receptury sałatkowej uczty zostały podzielone na potrawy na dzień powszedni i uroczyste okazje, oczywiście z uwzględnieniem deserów.

Natalia | 2014-08-23
Proteus | 2014-02-26