Program profilaktyki szkolnej w zakresie AIDS i chorób przenoszonych drogą płciową

Tłumaczenie: Anna Sawicka-Chrapkowicz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Problemy w klasie". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
7 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Avoiding Risky Sex in Adolescence
AIDS, zdrowie
poradniki
Kamulka84

AIDS, niechciane ciąże nastolatek, choroby przenoszone drogą płciową to zagrożenia, na jakie narażona jest młodzież w trakcie dorastania. Nikt z nas nie ucieknie przed tymi problemami ani w domu, ani w szkole. Rozmowy z nastolatkami są trudne, a zagrożenie poważne. Autor na podstawie swojego długoletniego doświadczenia proponuje program przeciwdziałania ryzykownym zachowaniom młodzieży, polegający na uświadamianiu jej wagi problemu i nauczeniu odpowiedzialności. Książka jest skierowana do nauczycieli, pedagogów i psychologów szkolnych oraz wszystkich osób pracujących z młodzieżą.

Kamulka84 | 2010-08-14
Na półkach: Seksulogia, Przeczytane
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo dobrze napisana książka, świetny program zajęć - niestety nie na polskie realia oświatowe...

Na półkach