Depresja i próby samobójcze młodzieży. Sposoby przeciwdziałania i reagowania

Alan Carr Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
83-89574-10-1
Jarosław Rybski
depresja próby samobójcze młodzież poradnik

Książka dostarcza wielu informacji na temat depresji i sposobu leczenia, możliwych terapii. Jednak informacje w niej zawarte, jak wynika z mojego doświadczenia, mają niewiele wspólnego z polską rzeczywistością i traktowane są przeze mnie w kategoriach "ciekawostki" (mam tu na myśli sposoby leczenia młodzieży).

Książka nastawiona na praktyczne rozwiązania. Należy podchodzić do niej ze świadomością, że każda osoba to inna osobowość i w związku z tym, trzeba zaprezentowane w tej publikacji propozycje - przełożyć na nowe metody pracy z daną osobą. Osoby nie zapoznane z naukami humanistycznymi typu psychologia czy pedagogika mogą mieć trudności ze zrozumieniem niektórych słów,ale w...

• Psychologia
  • Posiadam2