Depresja i próby samobójcze młodzieży. Sposoby przeciwdziałania i reagowania

Okładka książki Depresja i próby samobójcze młodzieży. Sposoby przeciwdziałania i reagowania
Alan Carr Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Depression and attempted suicide in adolescence
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
2004-01-01
2004-01-01
83-89574-10-1
Jarosław Rybski
depresja próby samobójcze młodzież poradnik

więcej Więcej

Książka dostarcza wielu informacji na temat depresji i sposobu leczenia, możliwych terapii. Jednak informacje w niej zawarte, jak wynika z mojego doświadczenia, mają niewiele wspólnego z polską rzeczywistością i traktowane są przeze mnie w kategoriach "ciekawostki" (mam tu na myśli sposoby leczenia młodzieży).

Książka nastawiona na praktyczne rozwiązania. Należy podchodzić do niej ze świadomością, że każda osoba to inna osobowość i w związku z tym, trzeba zaprezentowane w tej publikacji propozycje - przełożyć na nowe metody pracy z daną osobą. Osoby nie zapoznane z naukami humanistycznymi typu psychologia czy pedagogika mogą mieć trudności ze zrozumieniem niektórych słów,ale w...

• Psychologia
  • 1. Książki
  • Popularnonaukowe i naukowe
  • Posiadam2
  • Papier
  • Przeczytane 2012

Dodaj cytat z książki Depresja i próby samobójcze młodzieży. Sposoby przeciwdziałania i reagowania