Zaloty

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Panna młoda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Ex Libris
6,14 (22 ocen i 3 opinie)
tłumaczenie
Ochab Janusz
Courtship
83-89351-00-5
romans
ilowena

Helen jest postawną kobietą, niewiele niższą od lorda Beechama - doskonałym zarządcą i właścicielką najlepszej gospody w mieście. Uwielbia swego ojca, lorda Pritha, i marzy o tym, by znaleźć czarodziejską lampę. To jej jedyna prawdziwa namiętność. Spencer Heatherington, lord Beecham, próbuje uwieść Helen, sam będąc przez nią uwodzony. Jest znanym kobieciarzem, zatwardziałym kawalerem, który z lubością oddaje się uciechom. Ale to Helen przejmuje inicjatywę. I kiedy w końcu lord Beecham gotów jest jej się poddać, ta informuje go, iż wcale nie chce, aby został on jej kochankiem. Wszystko układa się inaczej niż planowali. Kto wygra te rywalizację?

źródło opisu: http://www.empik.com/zaloty-coulter-catherine,319145,ksiazka-p

W krainie kolibrów
Sofia Caspari

6,75 (24 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
zabielka | 2014-08-14
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 11 sierpnia 2014

piąty tom z cyklu o pannie młodej. Książka o szalonej i nie przewidywalnej Helen, Tak, Polecam. Ciekawy romans, z nutką dreszczyku i miarką humoru. Polecam więc serdecznie i pozdrawiam.

Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Niesamowita była ta książka. Idealna na poprawę nastroju. Teksty były niesamowite, strasznie zakręcone i śmieszne. Generalnie cała książka była dla mnie właśnie taka śmieszna, więc gdy doszło do morderstwa to nie bardzo mi to pasowało. Helen była rewelacyjna, Spencer też.
Buziaki były ciekawie opisane, ale jakoś tak dziwnie się ta akcja kręciła.

Monika | 2015-03-16
Przeczytana: 09 stycznia 2013

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

ta książka bardzo mi się spodobała, zresztą jak wszystkie książki Tej autorki. Jest pełna humoru, barwnej akcji i ciekawych oraz dowcipnych dialogów. Zachęcam wszystkich do przeczytania;-)

ancyk13 | 2015-05-18
c_h_e_s_t | 2014-11-27