Okładka książki Zaloty

Zaloty

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Panna młoda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
ilowena
6,26 (19 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Helen jest postawną kobietą, niewiele niższą od lorda Beechama - doskonałym zarządcą i właścicielką najlepszej gospody w mieście. Uwielbia swego ojca, lorda Pritha, i marzy o tym, by znaleźć czarodziejską lampę. To jej jedyna prawdziwa namiętność. Spencer Heatherington, lord Beecham, próbuje uwieść Helen, sam będąc przez nią uwodzony. Jest znanym kobieciarzem, zatwardziałym kawalerem, który z lubością oddaje się uciechom. Ale to Helen przejmuje inicjatywę. I kiedy w końcu lord Beecham gotów jest jej się poddać, ta informuje go, iż wcale nie chce, aby został on jej kochankiem. Wszystko układa się inaczej niż planowali. Kto wygra te rywalizację?

źródło opisu: http://www.empik.com/zaloty-coulter-catherine,319145,ksiazka-p

Opinie czytelników
zabielka | 2014-08-14
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 11 sierpnia 2014

piąty tom z cyklu o pannie młodej. Książka o szalonej i nie przewidywalnej Helen, Tak, Polecam. Ciekawy romans, z nutką dreszczyku i miarką humoru. Polecam więc serdecznie i pozdrawiam.

Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Niesamowita była ta książka. Idealna na poprawę nastroju. Teksty były niesamowite, strasznie zakręcone i śmieszne. Generalnie cała książka była dla mnie właśnie taka śmieszna, więc gdy doszło do morderstwa to nie bardzo mi to pasowało. Helen była rewelacyjna, Spencer też.
Buziaki były ciekawie opisane, ale jakoś tak dziwnie się ta akcja kręciła.

Joanna | 2014-08-16

Kalendarium literackie
  • David Weber
    62. rocznica
    urodzin
    Życie byłoby znacznie przyjemniejsze, gdyby tak powywieszać wszystkich polityków
  • Stephen R. Covey
    82. rocznica
    urodzin
    Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
  • Wieniedikt Jerofiejew
    76. rocznica
    urodzin
    - O-o-o-o! Niezrównoważenie psychiczne to moje marzenie! - i ośmielę się na szczerość - w marzeniach jestem wariatem! O, nie wiecie, panowie, co to takiego bezsenność marzeń... i stan zapalny marzeń przy bezsenności...
  • Ted Dekker
    52. rocznica
    urodzin
    Trzeba samemu mieć obsesję, żeby rozpoznać ją u drugiego człowieka.
  • Fernando Vallejo
    72. rocznica
    urodzin
    Przestałem być jednym i jesteśmy dwoma: jednym nierozłącznym w dwóch różnych osobach. To jest moja nowa teologia Dwójcy, przeciwstawiona teologii Trójcy: dwie osoby, które potrzebują siebie nawzajem do miłości; przy trzech już zaczyna się orgia
  • Jun'ichi Watanabe
    81. rocznica
    -Chcę być lekarzem.
    Ginko za bardzo się wstydziła,żeby to powiedzieć głośno,gdy się uczyła u Yorikuniego,lecz teraz przyszło jej to bez trudu.
    Po części dlatego,że nabrała odwagi,po części-bo czasy się zmieniły na tyle,że kobieta mogła mieć ambicje,nie narażając się na pogardę.
  • Szymon Szymonowic
    456. rocznica
  • Emma Donoghue
    45. rocznica
    urodzin
    Jak o czymś myślimy, nadajemy temu moc
  • Natalka Babina
    48. rocznica
    urodzin
    Ludzie rodzą się nie po to, żeby im było dobrze. W najlepszym wypadku przychodzą na ten świat po to, żeby dobrze było komu innemu.
  • Anatol Stern
    115. rocznica
  • Jerzy Kukuczka
    25. rocznica
    śmierci
    Widziałem w górach ludzi, którzy nigdy nie chodzą do kościoła. A tam się modlili.

Znajdź nas na Facebooku