Okładka książki Zaloty

Zaloty

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Panna młoda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
ilowena
6.12 (17 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Helen jest postawną kobietą, niewiele niższą od lorda Beechama - doskonałym zarządcą i właścicielką najlepszej gospody w mieście. Uwielbia swego ojca, lorda Pritha, i marzy o tym, by znaleźć czarodziejską lampę. To jej jedyna prawdziwa namiętność. Spencer Heatherington, lord Beecham, próbuje uwieść Helen, sam będąc przez nią uwodzony. Jest znanym kobieciarzem, zatwardziałym kawalerem, który z lubością oddaje się uciechom. Ale to Helen przejmuje inicjatywę. I kiedy w końcu lord Beecham gotów jest jej się poddać, ta informuje go, iż wcale nie chce, aby został on jej kochankiem. Wszystko układa się inaczej niż planowali. Kto wygra te rywalizację?

źródło opisu: http://www.empik.com/zaloty-coulter-catherine,319145,ksiazka-p

Polecamy

Opinie czytelników
Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Niesamowita była ta książka. Idealna na poprawę nastroju. Teksty były niesamowite, strasznie zakręcone i śmieszne. Generalnie cała książka była dla mnie właśnie taka śmieszna, więc gdy doszło do morderstwa to nie bardzo mi to pasowało. Helen była rewelacyjna, Spencer też.
Buziaki były ciekawie opisane, ale jakoś tak dziwnie się ta akcja kręciła.

Tusia3010 | 2014-07-23

Kalendarium literackie
  • Jacek Dukaj
    40. rocznica
    urodzin
    Lepiej znamy intencje naszych czynów niż owe czyny. Lepiej wiemy, co chcieliśmy powiedzieć, niż co naprawdę powiedzieliśmy. Wiemy, kim chcemy być - nie wiemy, kim jesteśmy.
  • Ann Brashares
    47. rocznica
    urodzin
    Jeśli nie ma wyjścia, trzeba je stworzyć. Nie można pozwalać, by świat po prostu nam się przydarzał(...).
  • Patricia Schröder
    74. rocznica
    urodzin
    Na to nie ma słów - powiedział czule. - Noszę cię w sercu, odkąd po raz pierwszy cię zobaczyłem. To prawda, Elodie... Prawda, której właściwie nigdy nie powinnaś usłyszeć.
  • Mario Spezi
    45. rocznica
  • Arnold Schwarzenegger
    67. rocznica
    urodzin
    Sens życia, to nie zwykła, szara egzystencja czy przetrwanie, ale parcie do przodu, windowanie się do góry, osiąganie czegoś, zdobywanie.
  • Cherie Priest
    39. rocznica
    urodzin
    Nawet anioły załkają, gdy ujrzą, co ci zrobiłam.
  • James Blish
    39. rocznica
  • Maeve Binchy
    2. rocznica
  • Ingmar Bergman
    7. rocznica
    śmierci
    Człowiek jest absolutnie samotny. Wszystko inne jest złudzeniem. (...) Nie spodziewaj się niczego oprócz zła. Jeśli zdarzy się coś przyjemnego - tym lepiej. (...) Nie będziesz rozczarowana, kiedy wszystko wróci do dawnego porządku. Trzeba żyć ze świadomością, że samotność jest absolutna. Wtedy człow... pokaż więcej
  • Jun'ichirō Tanizaki
    49. rocznica
    śmierci
    Każdy powinien tworzyć sobie system moralny odpowiadający jego naturze, a następnie zgodnie z nim postępować.

Znajdź nas na Facebooku