Okładka książki Zaloty

Zaloty

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Panna młoda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
ilowena
6,26 (19 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Helen jest postawną kobietą, niewiele niższą od lorda Beechama - doskonałym zarządcą i właścicielką najlepszej gospody w mieście. Uwielbia swego ojca, lorda Pritha, i marzy o tym, by znaleźć czarodziejską lampę. To jej jedyna prawdziwa namiętność. Spencer Heatherington, lord Beecham, próbuje uwieść Helen, sam będąc przez nią uwodzony. Jest znanym kobieciarzem, zatwardziałym kawalerem, który z lubością oddaje się uciechom. Ale to Helen przejmuje inicjatywę. I kiedy w końcu lord Beecham gotów jest jej się poddać, ta informuje go, iż wcale nie chce, aby został on jej kochankiem. Wszystko układa się inaczej niż planowali. Kto wygra te rywalizację?

źródło opisu: http://www.empik.com/zaloty-coulter-catherine,319145,ksiazka-p

Opinie czytelników
zabielka | 2014-08-14
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 11 sierpnia 2014

piąty tom z cyklu o pannie młodej. Książka o szalonej i nie przewidywalnej Helen, Tak, Polecam. Ciekawy romans, z nutką dreszczyku i miarką humoru. Polecam więc serdecznie i pozdrawiam.

Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Niesamowita była ta książka. Idealna na poprawę nastroju. Teksty były niesamowite, strasznie zakręcone i śmieszne. Generalnie cała książka była dla mnie właśnie taka śmieszna, więc gdy doszło do morderstwa to nie bardzo mi to pasowało. Helen była rewelacyjna, Spencer też.
Buziaki były ciekawie opisane, ale jakoś tak dziwnie się ta akcja kręciła.

Joanna | 2014-08-16

Kalendarium literackie
  • Trudi Canavan
    45. rocznica
    urodzin
    Szczęśliwe zakończenie to luksus na jaki może pozwolić sobie fikcja.
  • Michael Crichton
    72. rocznica
    urodzin
    Każde odkrycie jest gwałtem na naturze.
  • Leszek Kołakowski
    87. rocznica
    urodzin
    Czas jako substrat ludzkiego doświadczenia nie daje się skonceptualizować (w sensie redukcji do terminów bardziej pierwotnych). Jeśli postrzegamy go jako niekończące się samounicestwienie, cały świat doświadczenia z braku substratu zapada się w nicość. Absolut może służyć ocaleniu świata, uratować g... pokaż więcej
  • Gianni Rodari
    94. rocznica
    urodzin
    Każde dziecko, które przychodzi na świat, wie, że cały świat jest jego i nie musi zań płacić ani grosza, musi tylko zakasać rękawki, wyciągnąć rączki i go sobie wziąć.[z bajki "O kupowaniu Sztokholmu"]
  • Aravind Adiga
    40. rocznica
    urodzin
    biedni marzą, by mieć pod dostatkiem jedzenia i wyglądać, jak bogaci, a .... bogaci? Żeby schudnąć i wyglądać, jak biedni
  • Randy Pausch
    54. rocznica
    urodzin
    Czas jest wszystkim, co masz ... i pewnego dnia może się okazać, że masz go mniej, niż sądzisz.
  • Laurie Halse Anderson
    53. rocznica
    urodzin
    Chcę biec, lecieć, bić skrzydłami tak mocno, aby nie słyszeć niczego poza łomotem własnego serca.
  • Marcin Meller
    46. rocznica
    urodzin
    Pani pokazała jelenia i zapytała nas, kto wie, jak nazywa się zwierzę. Ja wiedziałem, więc się ochoczo zgłosiłem i powiedziałem, że Lenin. Pani się stropiła i powiedziała, że chyba coś mi się pomieszało, bo to jeleń, a wielki Lenin, Włodzimierz Iljicz to człowiek, (...). Na co ja buńczucznie, że to... pokaż więcej
  • Théophile Gautier
    142. rocznica
    śmierci
    Zdaje mi się, jak gdyby moje ciało stało się przepuszczalne, moje ja uciekało z niego tak jak woda przez sito. Czuję, że się roztapiam we wszechbycie, z trudem odróżniam siebie od świata, w który się zapadam. Życie, którego - o ile tylko mogę - odgrywam zwykłą pantomimę, aby nie martwić krewnych i p... pokaż więcej

Znajdź nas na Facebooku