Okładka książki Zaloty

Zaloty

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Panna młoda". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
tłumaczenie
romans
typ
papier
ilowena
6,19 (21 ocen i 2 opinie)

Opis książki

Helen jest postawną kobietą, niewiele niższą od lorda Beechama - doskonałym zarządcą i właścicielką najlepszej gospody w mieście. Uwielbia swego ojca, lorda Pritha, i marzy o tym, by znaleźć czarodziejską lampę. To jej jedyna prawdziwa namiętność. Spencer Heatherington, lord Beecham, próbuje uwieść Helen, sam będąc przez nią uwodzony. Jest znanym kobieciarzem, zatwardziałym kawalerem, który z lubością oddaje się uciechom. Ale to Helen przejmuje inicjatywę. I kiedy w końcu lord Beecham gotów jest jej się poddać, ta informuje go, iż wcale nie chce, aby został on jej kochankiem. Wszystko układa się inaczej niż planowali. Kto wygra te rywalizację?

źródło opisu: http://www.empik.com/zaloty-coulter-catherine,319145,ksiazka-p

Opinie czytelników
zabielka | 2014-08-14
Na półkach: Przeczytane, 2014
Przeczytana: 11 sierpnia 2014

piąty tom z cyklu o pannie młodej. Książka o szalonej i nie przewidywalnej Helen, Tak, Polecam. Ciekawy romans, z nutką dreszczyku i miarką humoru. Polecam więc serdecznie i pozdrawiam.

Magdalena | 2014-07-10
Przeczytana: 10 lipca 2014

Niesamowita była ta książka. Idealna na poprawę nastroju. Teksty były niesamowite, strasznie zakręcone i śmieszne. Generalnie cała książka była dla mnie właśnie taka śmieszna, więc gdy doszło do morderstwa to nie bardzo mi to pasowało. Helen była rewelacyjna, Spencer też.
Buziaki były ciekawie opisane, ale jakoś tak dziwnie się ta akcja kręciła.

c_h_e_s_t | 2014-11-27

Kalendarium literackie
  • Henry Hazlitt
    120. rocznica
    urodzin
    Sztuka ekonomii polega na tym, by spoglądać nie tylko a bezpośrednie, ale i na odległe skutki danego działania czy programu; by śledzić nie tylko konsekwencje, jakie dany program ma dla jednej grupy, ale jakie przynosi wszystkim.
  • Arkady Fiedler
    120. rocznica
    urodzin
    Bo serce, polskie serce to dziwna rzecz : może włóczyć się po całym świecie, może upadać na rozdrożach, uzbrajać się w pancerz zapomnienia, może upajać się blaskiem obcego nieba - aż oto znienacka i chytrze zgotuje sobie samemu podstęp i wpadnie we własną sieć .
  • Alberto Moravia
    107. rocznica
    urodzin
    Każdy wybiera sobie raj, który jest piekłem dla innych.
  • Jonasz Kofta
    Trzeba marzyć
  • William Blake
    257. rocznica
    urodzin
    Nie próbuj mówić o miłości,
    Bo ona w słowach się nie mieści.
    Jest jak wiatr: cichy, niewidzialny,
    Co tylko czasem zaszeleści.
  • Stefan Zweig
    133. rocznica
    urodzin
    Jakże tu żyć z czułym sercem na takim świecie.
  • Claude Lévi-Strauss
    46. rocznica
  • Stanisław Wyspiański
    107. rocznica
    Miałeś, chamie, złoty róg,
    miałeś, chamie, czapkę z piór:
    czapkę wicher niesie,
    róg huka po lesie,