Lwica

Cykl: Szmaragd (tom 1)
Wydawnictwo: Da Capo
The Lion's Lady
Wanda

Natychmiast podbiła serca londyńskiej socjety. Christina Bennett... urzekająca piękność o tajemniczej przyszłości. Markiz Lyonwood - dumny i arogancki szlachcic o popędliwej naturze - potrafi dostrzec pod gładką powierzchownością Christiny zmysłowy ogień. Postanawia, że ją zdobędzie... Ale dumna i ognista kobieta sama chce kierować zarówno swoim sercem, jak i losem. I choć zaloty Lyonwooda...

Ale dumna i ognista kobieta sama chce kierować zarówno swoim sercem, jak i losem. I choć zaloty Lyonwooda pobudzają jej zmysły, choć jego gorące objęcia budzą w niej pożądanie... nie chce poddać się miłości. Bo jeśli to uczyni, to będzie musiała również wyjawić swoją

źródło opisu: wydawnictwo Da Capo

źródło okładki: wydawnictwo Da Capo

Aga | 2016-09-05
Na półkach: 2016, Przeczytane
Przeczytana: sierpień 2016

"Lwicę" polecam każdemu, kto uwielbia romanse historyczne. Julie Garwood uwielbiam za jej niesamowite poczucie humoru i kreację postaci kobiecych. Bohaterki jej powieści są osobami o silnych charakterach, nie tracą przy tym ani grama na swojej kobiecości.

myfascinatingbooks | 2016-06-06

Fajny romans historyczny. Szczególnie atrakcyjny wątek Indianów. :D

Magdalena | 2014-04-28
Przeczytana: 28 kwietnia 2014

Naprawdę bardzo dobre romansidło. Akcja ciekawa i dobrze napisana. Bohaterowie byli jacyś i to nawet bardzo. Historia ciekawa. Dobrze się ją czytało. Jedna z lepszych książek.

Agnieszka | 2015-09-19
Przeczytana: 19 września 2015

No cóż... Zawiodłam się i to bardzo. Książka niemal identyczna jak "Księżniczka" i trzecia książka z rzędu gdzie facet ma coś z nogą. Może jestem niesprawiedliwa, bo ta książka jest pierwszą z serii a "Księżniczka" trzecią, ale skoro wybrałam taką kolejność czytania to trudno mi mówić, że ta druga to plagiat. No autorka się nie postarała. Ponadto, ta powieść to jedno pasmo ciągłych drętwych rozmów między głównymi bohaterami, którzy albo się kłócą, albo kochają, albo wyznają sobie miłość, albo coś planują. Drętwo. Cały czas to samo. I jeszcze niektóre sceny ciągną się jak flaki z olejem, po czym coś dzieje się tak szybko i jest byle jak opisane, że czytelnik się gubi. Brak jednolitego tempa akcji. Słabo.

Kasia W-ka | 2011-03-25
Przeczytana: 19 sierpnia 2012