Atiga_Bukka

Powieść opisująca próbę odtworzenia życia na Ziemi po kataklizmie, który je unicestwił. Załoga statku kosmicznego Alfiel, o złożonych specjalnościach (np. astrogeofizykomechanik, zwany również Panem Pracy lub Hefasem), czyni Ziemię zdolną do zamieszkania i zostawia tam żyjące stworzenia; po jakimś czasie ma się tam zjawić Ad (człowiek?). Główną bohaterką jest jednak Inanna, córka jednego z niebian i meloski Lu.

Alannada | 2011-01-06

Przeczytałam tę książkę dzieciakiem będąc, ale pamiętam, że mi się okrutnie podobała. Zdecydowanie muszę ją sobie odświeżyć

Johel | 2016-04-14
jamczyk | 2016-02-17