Komisarz Hard i błękitni ludzie

Синие люди
piotrex

atimere | 2018-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2018

Gdyby to była tylko fantastyka to powiedziałabym, że książka jest co najwyżej przeciętna. Ale jak sam autor pardon! autorzy napisał/li jest to fantastyczno-humorystyczno-przygodowo-pamfletowo-filozoficzno-naukowa pozycja. I ze względu na tą wielość jest ją ciut trudno ocenić. Fantastyczno-humorystyczno-przygodowo jest nie najgorzej, ale pamfletowo-filozoficznie zdecydowanie lepiej. Co prawda wymowa tekstu jest ciut gorzka, bo z tym humorem tu jednak tak sobie, ale nie da się odmówić autorom ciekawego spojrzenia na świat i społeczeństwo, na ten gorset norm w który jesteśmy przyodziewani niemal od urodzenia.