Dzieląc się Samem

literatura dziecięca
1996-01-01
1996-01-01
83-86831-06-5

Nie wiem czego się spodziewałam sięgając po tę książkę, ale na pewno nie tego, że dostarczy mi tyle wzruszeń i z pewnością na długo zapadnie w pamięć. Końcówka rozłożyła mnie na łopatki. Naprawdę polecam.

Świetna książka. Pokazuje siłę miłości ale także przyjaźni. To, że dla drugiej osoby jesteśmy w stanie oddać własne szczęście, własnego księcia z bajki. Tylko po to, by zobaczyć uśmiech na twarzy. Płakałam na ostatnich stronach. Chciałam, żeby to się nie skończyło w ten sposób. Wiedziałam, że to niemożliwe, ale chciałam zmienić zakończenie tej książki. Wcale nie dlatego, że było słabe. Było genialne, wywoływało tyle emocji... Po prostu zżyłam się z bohaterami i nie chciałam oddawać jednego z nich.

Wciągająca.

Wciągająca.

Historia niby ciekawa, ale jak dla mnie trochę za bardzo przesłodzona. Niespecjalnie przypadła mi do gusty.

Przeczytalam ja okolo 10 lat temu a wciaz pamietam jej tresc i to jak bardzo mi sie podobala. Plakalam jak bobr na ostatnich stronach przejeta sila milosci i przyjazni ktora zostala w niej pokazana. Pewnego dnia napewno do niej wroce :)

duża paka chusteczek :)

duża paka chusteczek :)

Ojjj jedna z moich ulubionych książek. Czytałam ją kilka dobrych lat temu, ale do dziś czasami o niej myślę. Bardzo wzruszająca, a zarazem wciągająca. Godna polecenia.

• Dzieciństwo
  • Przed 2018
  • Dzieciństwo i okolice
  • Koniecznie przeczytac ponownie :)

Dodaj cytat z książki Dzieląc się Samem