Nastolatki rządzą w kuchni

Wydawnictwo: Egmont Polska
978-83-237-1910-6
Poetyka

Bohaterki książki: Julka, Zosia i Dominika czują się samotne w nowej szkole. Każda ma też swoje mniejsze i większe smutki - dopadają je kompleksy, dręczą docinki rówieśników, martwią spory w rodzinie. To po prostu dziewczyny takie jak wy. Pewnego nudnego dnia wpa dają na pomysł, by uczyć się gotowania. Gdy go realizują, problemy znikają, rozmazują się gdzieś, a w ich życiu pojawiają się miłe niespodzianki... To książka o przyjaźni, rodzinie, dorastaniu... I o gotowaniu, oczywiście. Dla każdej dziewczyny. Dla jej przyjaciół , mamy, taty, rodzeństwa. Znajdziecie w niej łatwe i oryginalne przepisy na desery, przekąski, sałatki, dania główne. Na własne. Gotowanie to wspaniała zabawa!

white_swan | 2012-06-01

Książka w miarę przyjemna, przepisy są wplecione w fabułę, więc przygotowując posiłek, możemy w międzyczasie poczytać, co tam u naszych bohaterek. Przepisy są oryginalne i interesujące.

Zuza | 2011-10-31
Przeczytana: 31 października 2011

Fajna książka i dobrze opisane przepisy na różne smaczne rzeczy.

Monmon | 2017-05-17
Psyche | 2016-08-24