piotrex

Z okładki: "Metempsychoza" wchodzi w skład fantastycznonaukowego cyklu powieściowego "Kronika Akaszy" i jest jego trzecim tomem. Książka należy do powieści psychologiczno-obyczajowych o sensacyjnej fabule i kontynuuje wątki poprzednich tomów oraz podejmuje nowe. Miejsce akcji i środowisko społeczne pozostaje to samo - fikcyjne amerykańskie miasto Dutson, tylko kilka miesięcy po wydarzeniach...

Z okładki:
Książka należy do powieści psychologiczno-obyczajowych o sensacyjnej fabule i kontynuuje wątki poprzednich tomów oraz podejmuje nowe. Miejsce akcji i środowisko społeczne pozostaje to samo - fikcyjne amerykańskie miasto Dutson, tylko kilka miesięcy po wydarzeniach przedstawionych w "Skorupie astralnej", drugiej części cyklu.
Główny wątek stanowi próba wyjaśnienia przyczyn zamachu na kandydata na gubernatora stanu, Ballena, a także seria tajemniczych zgonów w miejscowej klinice psychiatrycznej, które potrafi przewidzieć jedna z redaktorek pisma "Dutson Telegraph".
Opisywane zdarzenia rozgrywają sie na dwóch płaszczyznach rzeczywistości, a jedną z bohaterek jest młoda dziennikarka, która przeszła reinkarnację.

pralka | 2014-12-24
Sinn | 2014-04-14