Oszustka

Cykl: James River (tom 2)
Wydawnictwo: Da Capo
The Counterfeit Lady
małżeństwo, porwanie,
dona

Małżeństwo przez pomyłkę, która niekoniecznie jest pomyłką... Clayton Armstrong, amerykański farmer, zleca porwanie swojej angielskiej ukochanej, Bianki, która zwleka z przyjazdem do Stanów, pogardzając niskim pochodzeniem narzeczonego. W ręce porywaczy wpada jednak nie Bianka, lecz jej służąca, Nicole - piękna francuska arystokratka, która po rewolucji musiała opuścić swój kraj. Nikt nie słucha jej wyjaśnień i na statku odbywa się ślub "per procura". Kiedy pomyłka wychodzi na jaw, rozpętuje się istna wojna, zwłaszcza że w Ameryce pojawia się Bianka, by upomnieć się o swoje prawa do narzeczonego i jego plantacji.

Kasjopeja | 2011-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2011
Dorota | 2015-02-07

Wystawiam ocenę dobrą, nie ze względu na piękno romansu, a za ciekawą inną niż wszystkie historie.Książka mnie nie zachwyciła, w szczególności przeszkadzał mi główny bohater i jego charakter. Jeśli ktoś nie szuka typowego lekkiego romansu, książka może się spodobać.

monirenur | 2016-07-22

Uwielbiam tę pisarkę

eve | 2014-01-11

Nietypowy sposób na ożenek. Szkoda, że bohater tak słabo walczył o kobietę, którą naprawdę kochał.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 09 czerwca 2010

"Nie ufały ani Biance, ani dzieciom." (Da Capo)

haniavit | 2016-10-28
Na półkach: Dawno temu, Przeczytane