Duch ze Wzgórza Kurzej Wątróbki

Tłumaczenie: Iwona Libucha
Seria: Krąg Ciemności
Wydawnictwo: Siedmioróg
The ghost of chicken liver hill
krąg, ciemności, woodo, magia, horror, czary, duch
Daniel

Krąg ciemności może pojawić się wszędzie. Za drzwiami, które otworzysz. W domu. W szkole. W twoim komputerze. Jest miejscem spotkania codziennego życia z tajemniczą strefą wampirów, wilkołaków i duchów...

Hecate | 2014-01-28

O matko i córko! Nawet 'Duch...' się znalazł. 'Krąg ciemności' to obowiązkowa pozycja na liście małoletniego fana 'horrorów', a 'Duch...' to moje ulubione opowiadanie z tej serii... Od tego wszystko się zaczęło ;)

Nostalgia... Mam nadzieję, że kiedyś i moje dzieci ulegną magii 'Kręgu'.

Aurelia | 2012-11-13
Przeczytana: czerwiec 2004

Jest książka ogólnie fajna ale jakoś tako rewelacji nie było.

| 2013-04-09

Wystarczy powiedzieć, że jak byłam nastolatką, po przeczytaniu tego dziełka, napisałam opowieść pod szumnym tytułem "Nastoletni Poltergeist" ;) I byłoby wszystko w porządku, gdybym nie zmuszała wszystkich do przeczytania rzeczonego wytworu, któremu daleko było, nawet do kurzo-wątróbkowego ducha.

Szał młodości! Najpiękniejsze wspomnienia! Nawet, jeśli książka jest średnia na jeża ;) W ogóle Krąg Ciemności to była pozycja obowiązkowa, gdy miałam 12 lat. Polecam wszystkim w tym jakże pięknym wieku.

Angie | 2011-05-19
Przeczytana: 24 sierpnia 2009

Nie bardzo zaskoczyła mnie ta książka. Wzięłam ją do ręki po przeczytaniu "Nauczyciela zjadła moją pracę domową", też z tej serii. Ale osobiście nie zainteresowała mnie...

Ewa | 2012-08-08
Przeczytana: maj 2012