Luis Barnavelt i widmo z Muzeum Magii

Tłumaczenie: Grażyna Jagielska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Luis Barnavelt". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Specter from the Magician's Museum
83-7245-657-7
luis barnavelt, widmo, muzeum magii
BlackCherry

W książce znajdziesz przygody przypominające te, które spotkały Harry'ego Pottera - magiczny świat czarodziei i czarnoksiężników, rzeczy mądre i sprawiedliwe oraz ciemne, przerażające moce, a także podobnego bohatera - trzynastoletniego chłopca, który nagle poznaje swoje niezwykłe zdolności i któremu ciągle przydarza się coś niesamowitego, który uczy się magii i walczy z potężnym czarnoksiężnikiem..

źródło opisu: Wydawnictwo Amber, 2001

| 2013-02-01

Po latach ponownie - z ciekawości - sięgnęłam po tę serię i szybko ją odłożyłam. Jednak ta dekada zrobiła swoje. Książki jak najbardziej przeciętne dla mnie Teraźniejszej.
Niemniej wszystkie oceniam na 7, bo to są książki mojego dzieciństwa - mniej więcej lata 8-10. Pamiętam, że wtedy bardzo mi się podobały. Każdą przeczytałam po kilka razy i wiele miłych wspomnień z tymi książkami się wiąże.
Wniosek: seria o Luisie Barnavelcie nie jest porywająca dla młodzieży czy dorosłych, ale dzieciom z pewnością się spodoba :)

Rafaul | 2012-12-10
Przeczytana: 2003 rok

Jedna z lepszych które czytałem

kochanka95 | 2017-05-25
Alabastrowa | 2017-04-24