Trzy punkty dla miłości

Tłumaczenie: opracowanie zbiorowe
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Girls in Love". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Langenscheidt Polska
Three Points for love
978-83-7476-896-2
Tiger

Magda ma 16 lat, chłopaka, który nie może zrozumieć, że jest byłym chłopakiem, tatę, półtorej mamy i wyjątkowo kreatywną przyjaciółkę. Czy może istnieć układ jeszcze bardziej skomplikowany? Owszem. Gdy na horyzoncie pojawia się sympatyczny koszykarz, życie Magdy zaczyna przypominać jazdę górską kolejką... Trzy punkty dla miłości. Three Points for Love to pierwsza książka z dedykowanej...

Trzy punkty dla miłości. Three Points for Love to pierwsza książka z dedykowanej nastolatkom serii GIRLS in LOVE. Powieść spodoba się dziewczynom – zarówno tym zakochanym, odkochanym, jak i całkowicie na miłość odpornym. Wartka akcja pełna niespodzianek i barwni bohaterowie sprawiają, że książkę czyta się jednym tchem. Żywe dialogi głównych bohaterek, zabawne spostrzeżenia i obserwacje dotyczące płci brzydkiej przyprawione szczyptą inteligentnego humoru stanowią idealne lekarstwo na chandrę. Pasjonująca historia to jednak nie wszystko. Powieść pozwala również w przyjemny sposób powtórzyć język angielski. Angielskie wyrazy, zwroty i zdania zostały naturalnie wplecione w fabułę powieści, a wygodne słowniczki, zamieszczone niemal na każdej stronie, pomogą tłumaczyć nowe słówka, nie odrywając się ani na chwilę od czytania!

| 2013-05-12
Przeczytana: 05 czerwca 2013

Książka lekka i fajna, bardzo szybko się ją czyta. Przy okazji można nauczyć się wielu przydatnych angielskich zwrotów Jak najbardziej polecam! ;)

Ania | 2014-08-24

Miła i przyjemna książka. Do jej zrozumienia wystarczą podstawy znajomości języka angielskiego, ponieważ zgrabnie wplecione zostały angielskie zwroty. Przyda się przy nauce języka.

Smile | 2015-12-03
Asia | 2013-06-27
Przeczytana: 2012 rok
marzenie | 2013-05-17
booklion | 2013-02-27
Na półkach: Przeczytane, 2013 ! ;)
Przeczytana: 27 lutego 2013
Robert | 2012-07-16