Trzy punkty dla miłości

Okładka książki Trzy punkty dla miłości
Herbert Friedmann Wydawnictwo: Langenscheidt Polska literatura dziecięca
literatura dziecięca
Three Points for love
Langenscheidt Polska
2010-01-01
2010-01-01
978-83-7476-896-2
opracowanie zbiorowe
powieść angielski dla młodzieży miłość nastolatki

więcej Więcej

Miła i przyjemna książka. Do jej zrozumienia wystarczą podstawy znajomości języka angielskiego, ponieważ zgrabnie wplecione zostały angielskie zwroty. Przyda się przy nauce języka.

Książka lekka i fajna, bardzo szybko się ją czyta. Przy okazji można nauczyć się wielu przydatnych angielskich zwrotów Jak najbardziej polecam! ;)

• Wymienię/ Sprzedam
  • 2013 ! ;)
  • 2013
  • 2011
  • #posiadam
  • Książki z którymi mieszkam
  • #2013

Dodaj cytat z książki Trzy punkty dla miłości