3 ostre Sardynki

Tłumaczenie: Hanna Odziemkowska
Wydawnictwo: Nasza Księgarnia
Drei freche Sardinen
dziewczyny, przyjaźń, sardynki

Sara jest nową mieszkanką internatu w sardynkowym zamku. Szybko zaprzyjaźnia się z indywidualistką Diną. Wszystko mogłoby się układać pięknie, gdyby nie Nelly, współlokatorka Sary, która utrudnia jej życie niemiłymi żartami. Pewnego dnia Nelly potrzebuje jej pomocy – w ten sposób Sara nagle staje się przyjaciółką obu dziewczynek, które nawzajem się nie cierpią. Na dodatek ma się jeszcze dowiedzieć, którą z nich woli superfajny Marvin.

[opis wydawcy]

koniaralisa13 | 2015-06-16
Przeczytana: 15 czerwca 2015

Polecam nie tylko młodszym czytelniczkom ale też tym troszkę starszym ;) Idealna na poprawę humoru po stresującym dniu w szkole!!!!!!!! ;)

mroowkojad | 2011-01-15
Przeczytana: 2010 rok

Śmieszna opowieść o 3 przyjaciółkach. Warto przeczytać.

sarciaaaxd | 2011-07-28
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo przyjemna dla oka :)

zarbosy | 2016-07-14
CharlieBrown | 2016-06-22