Tajemnica starego strychu

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Magnes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
kahori

Czy wchodziliście kiedyś nocą na ciemny strych pełen starych kufrów, bibelotów i ukrytych mocy magicznych? Jeśli nie, możecie wejść tam razem z Jędrkiem, który pewnego lata wprowadził się z mamą do zrujnowanego domu w małym miasteczku. Oboje nie przypuszczali, że miejsce to skrywa wielką tajemnicę... Podczas wakacji Jędrek wraz z przyjaciółmi - Anią i Piotrkiem - przeżywa wielką przygodę,...

Podczas wakacji Jędrek wraz z przyjaciółmi - Anią i Piotrkiem - przeżywa wielką przygodę, stawiając czoła nieznanej sile drzemiącej w starym magicznym domu.

Niezwykła księga, antyczna szafa, banda Zydla, zaginiony hrabia pojawiający się na kartkach tej powieści to tylko niektóre elementy fascynującej historii.

źródło opisu: Egmont, 2007

źródło okładki: zdjęcie autorskie

kahori | 2010-07-17
Na półkach: Z dzieciństwa, Przeczytane
Przeczytana: 16 lipca 2010
Monique | 2011-02-09

Książka oczywiście bardziej dla dzieci,co nie zmienia faktu,że kiedyś strasznie mi się podobała, nawet sięgnęłam po następną część,ale była tam taka scena,że przez miesiąc spac nie mogłam! Ale to akurat dlatego,że mam ogromną trupo- i cmentarzo-fobię... ;PP
POLECAM MŁODSZYM CZYTELNIKOM! Tak może się zacząć przygoda z tego typu książkami ;)

Kanakuji | 2013-07-03

Książka bardzo fajna i wciągająca, w niektórych momentach zabawna i ciekawa. Warto ją przeczytać, bardzo łatwo mnie wciągnęła.

Książkę czytałam dość dawno, ale pamiętam, że mi się podobała. A teraz szczerze poleciłam ją młodszemu bratu.

Agnieszka | 2014-03-07
Na półkach: 2014, Przeczytane
Przeczytana: 09 marca 2014

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Polecam, Błotnicka jak zawsze znakomita :d

Oliwiusia99 | 2012-06-07