Sierotka

Tłumaczenie: Magdalena Słysz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Nie chowaj tej książki przed żoną i tak kupi sobie nową". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Da Capo
Charity Girl
83-7157-140-2
miłość, życie
niebieska

Wydawać by się mogło, że błędni rycerze odeszli wraz ze średniowieczem... Chyba jednak niezupełnie, bo gdy Cherry Steane*- pozostawiona przez ojca oszusta bez środków do życia i traktowana w domu swej ciotki jak służąca - postanawia uciec i szukać pomocy u przeraźliwie skąpego dziadka, wicehrabia Desford, niczym błędny rycerz, postanawia jej pomóc. Gdyby jednak wiedział, ile kłopotów na...

Wydawać by się mogło, że błędni rycerze odeszli wraz ze średniowieczem...

Gdyby jednak wiedział, ile kłopotów na niego ściągnie ta urocza dziewczyna, pewnie dziesięć razy by się zastanowił, zanim zdecydowałby się otoczyć ją opieką. Na szczęście wicehrabia może liczyć na pomoc swej przyjaciółki z dzieciństwa, lekkomyślnego brata, a nawet srogiego ojca.

I może w całym tym zamieszaniu uświadomi sobie, kto jest damą jego serca

zabielka | 2015-10-22
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 21 października 2015

Niestety nie mogę ocenić książki wyżej, ponieważ nie podobała mi się szczerze powiedziawszy,,, Nudą powiewało a każdej strony, akcja jako tako zaczęła się rozkręcać dopiero pod koniec. Ciszę się że miałam egzemplarz biblioteczny i nie wydałam na niego pieniędzy. Wiem że czytałam gorsze książki, jednak do najlepszych ona się na pewno nie zalicza. No nic. Pozdrawiam serdecznie :)

Świetna historia, opowiadająca o dziewczynie Cherry, który ojciec zostawia bez środków do życia, samą bez pieniędzy i pomocy.
Ma ona skąpego, chciwego dziadka wicehrabiego i ciotkę traktowana jest źle w domu nazywana jest sierotką.
Taki dobry romans historyczny, przyjemny dla relaksu może być dobrze się czytało!!!

wiola | 2015-10-18

Jak dla mnie szkoda na tą książkę czasu, przeczytałam abym mogła rzeczywiście wystawić opinię. Niestety nie jest ona przychylna autorce, moim zadaniem historia ciągnie się jak flaki z olejem nie ma zbytniej akcji, polotu, nie mówię o jakiś dobrze doprecyzowanych dialogach nie polecam niestety.

lady22 | 2016-06-24
Ann_Marii | 2016-05-02