Po cienkim lodzie

literatura dziecięca
83-89064-04-9
Violetta Dobosz
obyczaj I wydanie młodzież rodzina sierota

Czytało się ją dość szybko, ale byłą NUDNA. Nie widziałam za bardzo sensu w poszukiwaniu brata Arden i, szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, żeby domyśliła się o tym, że uciekł z tak mało znaczących powodów. Poza tym to wszystko było jakieś takie... sztywne. Dialogi przyjaciółek, które powinny być luźne, wcale takie nie były.
W opisie pisało, że ma tu być wątek sensacyjny....

Na półkach: , , , , ,

Jest OKROPNA. Doczytałam ją do końca tylko dlatego, że szkoda mi porzucać książki i nie mieć jednocześnie pełnej opinii o nich.
Fabuła niemalże identyczna jak w książce "Wyszedł z domu"!
Książka leci na półkę "SYNDROM NASTOLATKOWOŚCI", ponieważ takowy w niej występuje (sama go sobie wymyśliłam, bo syndrom mnie już tak irytował, że zachciałam pokazać swój ból światu)-...

Bardzo ciekawa. Zachęcam

Wciągająca i bardzo ciekawa opowieść.

Książka przewidywalna, nudna, napisana dosyć dziwnie, tak jakby się ją chciało szybko skończyć. Środkowa część wlokła mi się niesamowicie, a końcówka wręcz odrzuciła. Nie polecam.

Fajna książka , zresztą jak cała seria!!!

Powiem szczerze :/ nie warto wogule sięgać po tą książkę,strasznie nieciekawa !!!!!!!!!!!!!!!!! Rzuciłam nie doczytawszy do końca

Według mnie rewelacyjna książka.

Książka bardzo intrygująca. dawno nie czytałam lepszej. Dość szybki zwrot akcji i ciekawa fabuła. Polecam miłośnikom przygód i tajemnic ;D

Nie skończyłam, bo po prostu mnie nie wciągnęła i jakoś nie mogłam utożsamić się z główną bohaterką. Zdecydowanie NIE polecam!

Dyskusje

• 2012
  • Młodzieżowe
  • Z biblioteki
  • 2006
  • 2011
  • Młodzieżowe
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Po cienkim lodzie