Islandia

Tłumaczenie: Piotr Orlikowski
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Sagaya
978-83-61226-28-4
Elena

Torarin dotarł na wyspę wulkanów, Islandię. Towarzyszy Glorowi Magnussonowi, który wiele lat temu wraz z rodzicami uciekł na wyspę z krainy ludzi Północy. Między rodziną Glora i szamanem nawiązuje się głęboka przyjaźń, lecz oto śmiertelna choroba niespodziewanie przekracza próg ich gościnnego domu. W walce o życie przyjaciela i jego rodziny Torarin wykorzystuje całą swoją moc i wszystkie umiejętności, tymczasem jednak musi znów ruszyć w podróż. Teraz celem jest ziemia Danów, wcześniej zaś wiozący go okręt udaje się na wyprawę łupieską?

elninka | 2016-04-23
Na półkach: Przeczytane, Sagi