Wilkołaki z Londynu

Werewolves of London
Wilkołaki, Londyn,
horror
dona

Wydarzenia rozgywające się w książce zahaczają nie tylko o tytułowy Londyn, ale także Egipt, różne miasta Wielkiej Brytanii i świat niefizyczny. Ze snu zbudzeni zostają dawni bogowie, istoty o gorejących duszach, nie mogące poradzić sobie ze współczesnością. Kilku śmiertelników musi walczyć nie tylko przeciw Wilkołakom, pragnącym przejąć władzę nad światem, ale z własną słabością i niewiarą. Książka ma wartką akcję, tak że po przeczytaniu obu tomów można czuć się zawiedzionym tylko z jednego powodu: szybko się kończy.

źródło opisu: Amber 1993

źródło okładki: zdjęcie autorskie