Pakt

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Wybranka bogów". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Elipsa
Pakten
978-83-61226-24-6
Elena

Gyda patrzy na potężnego szamana z mieszaniną niedowierzania i strachu. Jak przez mgłę słyszy głos Duvdiego: - Będziesz mogła zostać w osadzie i spotkać się ze swoim synem, pod warunkiem że zawrzesz ze mną umowę. Będziesz mogła opowiedzieć mu o bogach Asgardu, ale nie wolno ci zdradzić, że jesteś jego matką. Twarz Gydy robi się biała. - Jak możesz tego ode mnie żądać? To więcej, niż matka może...

- Jak możesz tego ode mnie żądać? To więcej, niż matka może znieść.
Jakby z daleka dociera do niej odpowiedź Duvdiego:
- Wybieraj! Jeśli zgodzisz się zataić prawdę, możesz zostać; w przeciwnym razie nigdy już nie zobaczysz swojego syna.
Szaman uśmiecha się złośliwie. Jest pewien, jakiego wyboru dokona Gyda, córka Asmunda...

elninka | 2016-04-08
Na półkach: Przeczytane, Sagi