PIERWSI CHRZEŚCIJANIE DO ROKU 180 CZęŚć 1

Wydawnictwo: Jedność
historyczna

Historia chrześcijaństwa T 1 Pierwsi chrześcijanie od roku 180: Historia chrześcijaństwa to historyczna encyklopedia chrześcijaństwa dla rodzin, rodzaj zwięzłego, przybliżającego najważniejsze wydarzenia i kluczowe postacie, przewodnika po dziejach Kościoła powszechnego: od jego narodzin do czasów współczesnych. 10 tomów w dużym formacie, bogato ilustrowanych, każdy poświęcony poszczególnym okresom historii chrześcijaństwa, składa się na tę atrakcyjną serię, przeznaczoną dla młodych czytelników, uczniów szkół gimnazjalnych i liceów, a także nauczycieli, katechetów i księży.

Przemek Kasprzykowski | 2014-01-27
MaxWielki | 2015-12-05