Okładka książki Nauka czytania krok po kroku. Jak przeciwdziałać dysleksji

Nauka czytania krok po kroku. Jak przeciwdziałać dysleksji

Autor:
wydawnictwo
Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie
83-7271-303-0
nauka czytania, dysleksja
poradniki
typ
papier
mantra
7.67 (6 ocen i 0 opinii)

Opis książki

Praca będąca rezultatem wieloletnich doświadczeń logopedycznych autorki, prowadzonych przez nią badań i poszukiwań skutecznych metod nauczania dzieci czytania, a także gruntownej znajomości zagadnień z zakresu logopedii i dziedzin pokrewnych. W książce obok rozdziałów o charakterze teoretycznym znalazły się rozdziały, które zaznajamiają z diagnozowaniem dzieci przedszkolnych oraz z formami terapii dzieci wykazujących trudności w czytaniu i pisaniu. Dopełnieniem pracy jest aneks, zawierający liczne przykłady i ćwiczenia.

Gdzie kupić?
Sklep