Feng shui dla bystrzaków

Wydawnictwo: Helion, Septem
poradniki

Tchnij energię w swoją przestrzeń życiową &—, zastosuj praktyczne rady i przekonaj się, jak pozornie drobne poprawki mogą diametralnie odmienić Twoje życie zawodowe i osobiste! W różnych rejonach świata feng shui z powodzeniem stosowane jest od kilku tysięcy lat, choć do Europy praktyki te zawitały dość późno. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się jednocześnie nauka i filozofia &—, obie określają związek między Tobą a Twoim otoczeniem. Energia, która przepływa wokół Ciebie, może Ci sprzyj

Dante | 2016-06-07
Aghama | 2013-11-15