Zmień swoje życie w siedem dni

Wydawnictwo: G+J
poradniki

Inne wydania

„Zmień swoje życie w siedem dni” to niezwykły poradnik, który pomoże ci myśleć i działać z pozytywnym nastawieniem i znacząco poprawić życie w tydzień. Chcesz mieć więcej energii i codziennie czuć się szczęśliwy? Chcesz zarabiać więcej i odnieść sukces? Chcesz zacząć żyć wymarzonym życiem? W zaledwie siedem dni nauczysz się, jak kierować emocjami i kontrolować swój umysł, aby zyskać...

Chcesz mieć więcej energii i codziennie czuć się szczęśliwy?
Chcesz zarabiać więcej i odnieść sukces?
Chcesz zacząć żyć wymarzonym życiem?

W zaledwie siedem dni nauczysz się, jak kierować emocjami i kontrolować swój umysł, aby zyskać pewność siebie i stać się osobą, którą naprawdę chcesz być.Paul McKenna jest znanym terapeutą, trenerem NLP, autorem bestsellerowych poradników. Stosując hipnozę terapeutyczną, odmienił życie wielu ludzi, pomógł im rzucić palenie, schudnąć i zyskać pewność siebie. McKenna zdumiewa umiejętnością leczenia długotrwałych fobii i rozwiązywania głęboko zakorzenionych problemów w kilka dni, a nawet w kilka godzin. Pracuje z mistrzami sportu, gwiazdami muzyki, sławnymi aktorami i biznesmenami.

książek: 1930
skarbka78 | 2016-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2016

Paul McKenna znałam wcześniej jako słynnego hipnotyzera, pomagającego ludziom lepiej żyć, poprzez różne działania, np. pozbycie się nałogów. W tym podręczniku także znajdują się sugestie, w jaki sposób zmienić życie i podtrzymać te zmiany, niektóre podane wprost, a inne ukryte w tekście, by mogły trafić wprost do podświadomości.
Sukces i szczęście nie są przypadkami, ale efektami rozważnych sposobów myślenia i odpowiednich działań. Zmiany, które są najistotniejsze, to przeważnie zmiany w sposobie postrzegania, a nie w świecie zewnętrznym. A sposób w jaki postrzegamy świat można zmienić w mgnieniu oka. Jeżeli nie przejmie się kontroli nad swoim własnym życiem zrobi to ktoś inny. Książka składa się z siedmiu rozdziałów, po jednym na każdy dzień. W pierwszym autor podpowiada jak odkryć swój rzeczywisty potencjał i zostać tym, kim naprawdę chce się być. W drugim pomaga opanować emocje i w pełni uwolnić swój potencjał. Lekcja trzecia uczy sztuki kadrowania, czwarta - rozpoznania...

Marlena | 2016-01-03
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Tę pozycję przeczytałam wiele razy i zawsze powracam do niej z dużym sentymentem. Dla mnie jest to jedna z najlepszych książek w zakresie rozwoju osobistego. Autor jest terapeutą, w jego publikacjach znajdziemy wiele elementów z zakresu hipnozy i NLP.

"Zmień swoje życie w 7 dni" to swego rodzaju kompendium zawierające elementy innych pozycji Paula McKenna, każdy rozdział odnosi się do innej sfery odpowiedzialnej za odczuwanie bądź nieodczuwanie szczęścia i życiowego spełnienia. W książce znajdziecie mnóstwo motywacyjnych cytatów, wiedzy dotyczącej funkcjonowania ludzkiej psychiki, ciekawe - i co ważne - proste ćwiczenia, a wszystko okraszone żywymi przykładami i piękną opowieścią motywacyjną z morałem, rozpoczynającą każdy rozdział.

Ponadto, do książki dołączona jest płyta z ok. pół godzinnym programowaniem umysłu, którą ja traktuję jak relaksację. Świetny lektor, doskonały scenariusz autora. Jest to najlepsze tego typu nagranie, na jakie do tej pory udało mi się trafić.

Renata | 2011-02-21
Przeczytana: 21 lutego 2011

Autor podaje wiele dobrych technik pozytywnego "programowania" swojego umysłu. To książka dla osób, które CHCĄ zmiany w swoim życiu na lepsze. Zmiany poprzez pracę nad sobą.Polecam!

KsiazeKowcioI | 2011-12-03

Najlepsza motywacyjna książka jaką miałem w ręce i to za 5 PLN. Antykwariaty PWNT !! Mp3 ni tak przydatne jak w innych książkach ale robi co ma robić.

Miru | 2015-12-07
Przeczytana: 07 grudnia 2015

Ksiazke bardzo szybko sie czyta pomimo 199 str. jest napisana w latwy sposob.
Autor daje duzo przykladow jak sie zmienic i m.in panowac nad swoimi emocjami.
Polecam bardzo CD ktore jest dolaczone do ksiazke.
Plyta jest bardzo relaksacyjna i po ciezkim dniu mozna sie przy niej odprezyc.

Ivona | 2013-09-30
Przeczytana: 2010 rok

Fajna książka o życiu w zgodzie z marzeniami.Dużo praktycznych porad. Posiadam w fajnieszym wydaniu(https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxpBaTaG0CGfXKIxVrwDhPYtBuOZzaDfIU7Ke8nE0dQViVySRq),zakupiona za pare złotych.

Guitarrman | 2017-01-06
mariola | 2016-10-26