Hiszpania: z Berlitzem w kieszeni zwiedzamy świat

Tłumaczenie: Paweł Latko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Berlitz Przewodnik". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Edytor
Berlitz Guide Spain
83-86812-31-1
hiszpania, turystyka, wczasy,
Dzieckokwiatu

Ilustrowany przewodnik HISZPANIA zawiera wszystko, czego można oczekiwać od przewodnika turystycznego. Jest to zarówno inspirująca lektura przed wyjazdem, bezcenna pomoc podczas zwiedzania, jak i niezrównana pamiątka z podróży. Zamieszczone niemal na każdej stronie fotografie tworzą barwny obraz historii i życia współczesnego Hiszpanii. Przygotowane przez ekspertów liczne informacje, eseje i ciekawostki odzwierciedlają niezwykłą historię, kulturę i przyrodę Hiszpanii i jej mieszkańców. Część ?Zwiedzanie? zawiera przegląd wszystkich atrakcji wartych obejrzenia ? od pustkowi Galicii poprzez usiane wiatrakami równiny Kastylii-La Manchy i bajeczną architekturę Barcelony aż po wypalone słońcem okolice Sewilli. Szczegółowe mapy i plany oraz informacje praktyczne ułatwią podróżowanie, wypoczynek i zwiedzanie. Miejsca godne uwagi Andaluzja ? Aragonia ? Baleary ? Estremadura ? Galicia ? Kantabria i Asturia ? Kastylia-La Mancha ? Kastylia-León ? Katalonia ? Kraj Basków ? Madryt ? Nawarra i La Rioja ? Walencja i Murcja ? Wyspy Kanaryjskie Atrakcje turystyczne Akwedukt Segowia ? Alhambra, Granada ? Alkazar w Segowi ? Altamira ? Escoria ? Katedra w León ? Katedra w Santiago ? La Giralda w Sewilli ? wyspa Lanzarotte ? meczet Mezquita w Kordobie ? saktuarium Monasterio de Guadalupe ? Muzeum Guggenheima w Bilbao ? Muzeum Prado w Madrycie ? Plaza Mayor w Salamance ? Sagrada Familia w Barcelonie ? zespół zabytkowy w Toledo Skarby natury Park Narodowy Cazorla ? Park Narodowy Covadonga ? Park Narodowy Donana ? Park Narodowy Ordesa ? Park Narodowy Picos de Europa ? Park Narodowy Tablas de Daimiel ? Rezerwat Vinamala ? masyw górski Serrania de Ronda ? masyw górski Sierra Nevada ? Taburiente w La Palma Informacje praktyczne Podstawowe informacje ? Planowanie podróży ? Rady praktyczne ? Hiszpania centralna ? Południowa Hiszpania ? Wschodnia Hiszpania ? Północna Hiszpania ? Wyspy Kanaryjskie ? Baleary ? Język

Dzieckokwiatu | 2010-08-29
Na półkach: Przeczytane, Książki 2010
Przeczytana: 29 sierpnia 2010

Dużo informacji w jednym miejscu. Coś na szybko i sprawnie, ale jak wiadomo, jak wepchnie się za dużo rzeczy do torby to będą pogniecione. Tu jest analogicznie.

książek: 2067
AnnaSikorska | 2015-11-17