Pole bitewne Ziemia, t.3

Tłumaczenie: Wacław Malten
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mistrzowie SF,Saga roku 3000". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Battlefield earth
ania_och

W roku 3000 nie ma państwa ani miast. Planeta Ziemia to spustoszone gruzowisko. W ośmiu nakrytych kopułami ośrodkach wydobywczych, zlokalizowane są na jej całej powierzchni, obcy z planety Psychlo bez skrupułów "wyzyskują" mineralne zasoby globu, którego populację niemal doszczętnie "wytępili" tysiąc lat wcześniej. Czas na rewolucję niedobitków, w desperackiej próbie czasu...

W roku 3000 nie ma państwa ani miast.
Planeta Ziemia to spustoszone gruzowisko.
Czas na rewolucję niedobitków, w desperackiej próbie czasu unieszkodliwienia Psychlosów nim określeni ludzie zatrze się na zawsze.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: źródło własne

Sławomir | 2013-11-10

Wyśmienita, rozrywkowa SF. Taka rzekłbym w starym, dobrym stylu.
O dziwo nawet ekranizacja książki na przyzwoitym poziomie choć trudno ją uznać za jakąś mega produkcję.

Sygryda | 2016-01-25
Gorin | 2015-12-30