Psychologia dla każdego

Tłumaczenie: Teresa Tomczyńska
Wydawnictwo: Świat Książki
Biblioteca práctica de la salud. Psicología práctica
978-83-247-1274-8
poradnik, psychologia, emocje
Daniel

"Podręcznik samopomocy", w którym każdy rozdział poświęcony jest jednemu z pojęć psychologicznych, takich jak: myślenie, emocje, charakter. Pomaga zrozumieć własne uczucia i zachowania, przezwyciężyć negatywne emocje, uporać się z niepewnością w relacjach z innymi, a także zmierzyć z samotnością, strachem, niepokojem. Dzięki pytaniom skłaniającym do refleksji i prostym ćwiczeniom rozwija umiejętność bycia sobą, uczy wykorzystywania talentów i życia w sposób bardziej twórczy. Zamieszczone na końcu testy pomogą ocenić jaki masz typ charakteru, czy jesteś odporny na frustrację, czy masz otwarty umysł.

Wiktoria | 2013-12-21
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 21 grudnia 2013

Typowy poradnik pt"jak zaakceptować siebie". Nie zawiera żadnych odkrywczych treści, a jedynie cząstkowe informację z różnych dziedzin. Idealna dla kogoś, kto dopiero niedawno zaczął się interesować psychologią. Ogólnie książka jest kolorowa i zawiera dużo obrazków. Zawiera mnóstwo nieprzydatnych cytatów. Nie polecam.

Halina | 2013-04-15
Na półkach: Psychologia, Przeczytane
Przeczytana: marzec 2013

Naprawdę, rewelacyjna książka. Klarowny styl pisania, dobry temat, książka naprawdę otwiera oczy i pomaga, choć w niektórych momentach wydawała się być nieco nudnawa lub trudna. Tak czy tak, czytajcie, czytajcie! Otwiera oczy i ma świetny wpływ na czytelnika.

Ewa | 2015-04-26
Izabela | 2015-03-17