Księga czasu II. Siedem monet

Wydawnictwo: Nasza Księgarnia

Po wielu podróżach w czasie, odbywanych za pomocą rzeźbionego kamienia, Sam wreszcie ustalił, gdzie znajduje się jego ojciec: jest na średniowiecznej Wołoszczyźnie - uwięził go krwiożerczy tyran zwany Drakulą! Żeby uwolnić tatę, chłopak musi zebrać siedem monet, które pomogą mu poruszać się po ścieżkach czasu. Jednakże poza tysiącem niebezpieczeństw czyhających w przeszłości czeka go coś jeszcze: tajemniczy wróg, który zastawia nań pułapki.

źródło opisu: Matras

Martyna | 2015-02-04
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 14 stycznia 2015
Smarkula | 2012-10-26
Na półkach: Przeczytane, Z biblioteki
Przeczytana: 25 października 2012

Nawet nie złe . Naprawę . mam nadzieje, że ten autor napisze kolejną cześć która wszystko mi do końca wyjaśni bo mam wiele pytań do tej książki.
Polecam .

Ssylwia | 2016-07-19