Dolina bez wyjścia

Tłumaczenie: Maria Julia Zaleska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książka do plecaka". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Zielona Sowa
The Young Voyageurs
przygoda, przyjaźń, dolina
Kobalamina

Inne wydania

Dwaj angielscy podróżnicy, Karol Linden i jego młodszy brat Gustaw, wyruszają do Indii w celu poszukiwania osobliwych roślin ozdobnych. W wyprawie towarzyszy im pies Neron. W Kalkucie dołącza do nich hinduski przewodnik, Ossaro. W Himalajach mężczyźni schodzą w polodowcową dolinę i zostają w niej uwięzieni w wyniku osunięcia się głazów. Podejmują wiele prób wydostania się z pułapki, konstruując balon, wypuszczając latawce, używając wykonanych przez siebie drabin, lecz ostatecznie znajdują ocalenie dzięki niezwykłemu pomysłowi, na jaki wpadli bracia.

źródło opisu: Zielona Sowa, 2009

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl

ROB | 2017-04-30

niezwykłe przygody wartka akcja tego wszystkiego tu nie znajdziecie..no dobra żartuje tego akurat nie brakuje(o ile skleroza mnie nie myli bo czytałem dobrze ponad 20lat temu )

Ania | 2013-02-20

Książka dla mnie nudna, choć przygodowa. Dostałam ją w prezencie od kolegi, więc przeczytałam...

ZomBee | 2017-07-20
Pawel | 2017-06-03