Podręcznik turystyki górskiej. Lato.

Wydawnictwo: Pelta
83-85314-16-4
Tatry, wspinanie, wycieczki
Paweł

Książka Macieja Tertelisa wyróżnia się wśród wielu publikacji przeznaczonych dla szerokiej rzeszy turystów górskich. Została napisana przez instruktora alpinizmu, a więc osobę w pełni kompetentną do wprowadzenia entuzjastów gór w świat skał i lodowców. Daje solidne podstawy do uprawiania turystyki kwalifikowanej, wyjaśnia, jak fachowo używać sprzętu, radzi, jak bezpiecznie powrócić na...

Daje solidne podstawy do uprawiania turystyki kwalifikowanej, wyjaśnia, jak fachowo używać sprzętu, radzi, jak bezpiecznie powrócić na znakowany szlak, prezentuje podstawowe zasady uprawiania taternictwa.
Podręcznik turystyki górskiej zawiera szereg porad adresowanych do odbiorców w wieku od pięciu do siedemdziesięciu pięciu lat, którzy zechcą przyjemnie, a przede wszystkim bezpiecznie spędzać wolne chwile na górskich wycieczkach.

TomFromPoland | 2011-08-14
Przeczytana: 2003 rok