Malleus

Wydawnictwo: Copernicus
Warhammer: Eisenhorn: Malleus
warhammer, abnett, eisenhorn
dona

W 41 milenium wrogowie ludzkości są śmiertelnie niebezpieczni. Stale knują spiski a ich siły rosną. Podczas gdy na frontach żołnierze przeciwstawiają się najeźdżcom z bronią w ręku, na zapleczu święta Inkwizycja ściga tych najbardziej przerażajcych: złowróżbnych psioników, xenos i demony. Inkwizytor Eisenhorn wpada na trop sił, które musi zniszczyć, gdyż w przeciwnym wypadku na jego głowę spadnie gniew Kapituły Malleus.

źródło opisu: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/dan_abnett/malleus

źródło okładki: http://www.literatura.gildia.pl/tworcy/dan_abnett/malleus

tracik | 2015-01-05
Przeczytana: 05 stycznia 2015

Bardzo dobra kontynuacja. Po raz kolejny dostajemy świetną książkę akcji z elementami kryminału. Bardzo się ucieszyłem ponieważ w tej część dużo więcej jest akcji, walk i momentów które nie pozwalają odejść od książki. Także bardzo polecam, jeśli komuś spodobała się pierwsza część to na pewno druga jeszcze bardziej przypadnie mu do gustu

Marcin Grzelak | 2010-09-10
Przeczytana: 10 września 2010

Lepsza niż Xenos ale ocena serii zostanie przy 3 gwiazdkach, intryga dość ciekawie przeprowadzona, zakończenie napawa ochotą by dowiedzieć się, co będzie dalej. Postacie nabrały charakterku i powiem szczerze, część drugoplanowych przypadła mi bardziej do gustu niż nasz inkwizytor, szczególnie Medea ;)

Nobbs | 2011-06-01

Ot, takie sobie czytadełko, do przeczytania raz, może za jakiś czas kolejny. To S-F jest tak soft, jak plastelina w rękach mojej dwuletniej córki ;)

Agata | 2011-04-07
Na półkach: Teraz czytam, Posiadam

Lubię W40k i Abnetta, "Malleus" jest dobry. Nie rewelacyjny, dobry. Trochę przegadany. Ale za to tło polityczne bardzo ciekawe :)

Krzysztof Kowalski | 2017-06-23
Na półkach: Przeczytane, Sci-Fi