Wolf riders
Jeźdźcy, wilków
dona

Jeźdźcy wilków to antologia opowiadań pod redakcją Davida Pringle'a, osadzonych w "ponurym świecie gry - w uniwersum strachu, ciemnej magii i niebezpiecznych przygód". Jednak na pytanie, czy mrok i obłęd w czasie czytania sączyły się z pożółkłych kartek do ogarniętego paniką umysłu recenzenta. Zawartość zbioru: King William - Jeźdźcy wilków Mitchell Sandy - Szczur tileański Craig Brian -...

Zawartość zbioru:
King William - Jeźdźcy wilków
Mitchell Sandy - Szczur tileański
Craig Brian - Fantom Yremy
Castle Ralph T. - Krzyk bestii
Yeovil Jack - Nie ma złota w Szarych Górach
Garratt Pete - Gwiezdny młot
Ounsley Simon - Wielka menażenia Pulga
Craig Brian - Szlak wiedźmołapa

MaD | 2012-03-06

jeśli ktoś lubi mroczny świat warhammera, to ta książka jest pozycją obowiązkową. Może nie wszystkie opowiadania są świetne, ale wszystkie mają ten specyficzny klimat ciemnego lasu, stęchłego lochu, skały zza której zaraz wyskoczy troll czy cieni, w których blado świecą ślepia bestii. Nawet okładka, mimo, że wielokrotnie krytykowana, świetnie nadaje nastrój książki.

-SaH- | 2012-07-23

Mimo wszystko polecam. Dwa czy trzy raczej udane opowiadania z Warhammera to jednak w dzisiejszych czasach coś, tym bardziej że "stare" opowieści ze świata Wojennego Młota były jakoś tak mroczniejsze, ukazujące cienie ludzkiej duszy...
Mimo wszystko nadal raczej dla miłośników świata, zresztą jak większość książek tematycznych.

amfa76 | 2015-09-12
Przeczytana: 12 września 2015

Cykl opowieści z mrocznego świata Warhammera. Polecam tytułowe opowiadanie o Gotreku i Felixe, to jest włśanie Warhammer.

Longinus | 2017-05-03
Przeczytana: 03 maja 2017