Altanka

Wydawnictwo: Libros
The Gazebo
romans, spotkanie, miłość, tajemnica
villemo47

Martin Rayfiel i Klara Swift, jako bardzo młodzi ludzie, buntując się przeciw małomiasteczkowej moralności, porzucili wszystko i wspólnie podróżowali po Europie. Nagłe wydarzenia zmusiły Klarę do powrotu. Przed rozstaniem przyrzekli sobie jednak, że niezależnie od okoliczności raz do roku będą spotykać się w altance w swoim rodzinnym mieście. Pierwsza powieść tej autorki to pięknie napisana opowieść o trwałej miłości i wierności.

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

isabelle142 | 2015-01-11
Przeczytana: 11 stycznia 2015

Książkę kupiłam za 2 złote w sklepie z drobiazgami...
Zauroczyła mnie okładka (jaka cudowna szata graficzna!), ale i opis na odwrocie i tak oto 'Altanka' znalazła się w mojej domowej biblioteczce.
Jak to często w moim przypadku bywa, pod koniec lektury dokumentnie się popłakałam, co zaważyło (a nawet zawyżyło) na końcowej ocenie.
Wzruszająca, niebanalna, romantyczna historia i choć może nie urzekła mnie od początku do końca, to jednak cieszę się, że dane mi się było z nią zapoznać.

lenka9411 | 2013-12-17
Na półkach: Przeczytane, Romanse

Ta książka przywraca wiarę w prawdziwą miłość. Piękna i poruszająca historia uczucia Klary i Martina, którzy pomimo założenia rodzin z innymi nigdy nie przestali się kochać. Dochowując złożonej sobie obietnicy każdego roku niezależnie od okoliczności spotykali się w altance na znak łączącej ich prawdziwej więzi.

Arien | 2014-05-13

Altanka to bardzo krótka książka, którą przeczytałam w jeden wieczór. Bardzo wciągająca i wzruszająca książka o miłości młodych ludzi, którzy porzucili wszystko, aby być razem. Nie przejmowali się opiniami innych. Wbrew przeciwnościom losu, spotykali się co roku w altance w swoim rodzinnym mieście. Polecam! :)

Katarzyna | 2014-02-14
Przeczytana: 13 lutego 2014

Myślałam,że będzie to kolejna książka z serii błahych romansów. Cieszę się, bo się myliłam. Wzruszająca i dająca do myślenia historia miłości dwojga ludzi. Trochę mi się nie podobały niektóre sceny, ale końcówka najlepsza :)
Polecam

Blackheart009 | 2012-06-22

Bardzo fajne romansidło w takim starym stylu.

Caaroolinka | 2012-01-02

Naprawdę można płakać.

yootsuu | 2010-08-21
Przeczytana: 2004 rok

byłam baaardzo mała, gdy wypożyczyłam to z biblioteki dla dorosłych - miałam chyba jedenaście czy dziesięć lat. początkowo wzięłam 'Altankę' dla mamy, ale to mnie pochłonęła całkowicie i wzruszyła do łez. wspominam ją do dzisiaj, mimo że fabułę pamiętam jak przez mgłę - tylko najważniejsze elementy. gdy tylko trafię na nią ponownie, bez wahania przeczytam kolejny raz.

Grayson pomogła mi rozwinąć swoją wrażliwość. przedstawiła piękną historię...

perelka | 2012-02-28

super ksiazka