Altanka

Okładka książki Altanka
Emily Grayson Wydawnictwo: Libros Seria: Być Kobietą [Libros] literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Być Kobietą [Libros]
The Gazebo
Libros
2001-01-01
2001-01-01
Ewa Czerwińska
romans spotkanie miłość tajemnica

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Śmiertelna zabawa; Pięść anioła; Pod dyktando; Nocny pociąg do Lizbony Dick Francis, Emily Grayson, Peter James, Nora Roberts
Ocena 6,9
KSIĄŻKI WYBRAN... Dick Francis, Emily...

więcej Więcej

Na półkach: , , , ,

Przyjemny i fajny romans,czyta się dobrze,bardzo dobra książka.

Te stare romanse mają w sobie jakąś magię i urok 😍 piękna historia miłosna, nieco przypominała mi książkę "love, Rosie". Sa zupełnie inne, ale miłość bardzo podobna. Cudowna opowieść, wyciska łzy!

Książkę kupiłam za 2 złote w sklepie z drobiazgami...
Zauroczyła mnie okładka (jaka cudowna szata graficzna!), ale i opis na odwrocie i tak oto 'Altanka' znalazła się w mojej domowej biblioteczce.
Jak to często w moim przypadku bywa, pod koniec lektury dokumentnie się popłakałam, co zaważyło (a nawet zawyżyło) na końcowej ocenie.
Wzruszająca, niebanalna, romantyczna...

Altanka to bardzo krótka książka, którą przeczytałam w jeden wieczór. Bardzo wciągająca i wzruszająca książka o miłości młodych ludzi, którzy porzucili wszystko, aby być razem. Nie przejmowali się opiniami innych. Wbrew przeciwnościom losu, spotykali się co roku w altance w swoim rodzinnym mieście. Polecam! :)

Myślałam,że będzie to kolejna książka z serii błahych romansów. Cieszę się, bo się myliłam. Wzruszająca i dająca do myślenia historia miłości dwojga ludzi. Trochę mi się nie podobały niektóre sceny, ale końcówka najlepsza :)
Polecam

Ta książka przywraca wiarę w prawdziwą miłość. Piękna i poruszająca historia uczucia Klary i Martina, którzy pomimo założenia rodzin z innymi nigdy nie przestali się kochać. Dochowując złożonej sobie obietnicy każdego roku niezależnie od okoliczności spotykali się w altance na znak łączącej ich prawdziwej więzi.

Bardzo fajne romansidło w takim starym stylu.

super ksiazka

Naprawdę można płakać.

byłam baaardzo mała, gdy wypożyczyłam to z biblioteki dla dorosłych - miałam chyba jedenaście czy dziesięć lat. początkowo wzięłam 'Altankę' dla mamy, ale to mnie pochłonęła całkowicie i wzruszyła do łez. wspominam ją do dzisiaj, mimo że fabułę pamiętam jak przez mgłę - tylko najważniejsze elementy. gdy tylko trafię na nią ponownie, bez wahania przeczytam kolejny...

• Romans
  • Posiadam- do przeczytania
  • Niedoczytane
  • Domowa biblioteczka Agi :-)
  • Prawdziwe Historie
  • ❤️ ULUBIONE