Konstelacja uczuć

2001-01-01
2001-01-01
Małgorzata Werner
siostry rodzina uczucia

Okładka książki KSIĄŻKI WYBRANE: Śmiertelna zabawa; Pięść anioła; Pod dyktando; Nocny pociąg do Lizbony Dick Francis, Emily Grayson, Peter James, Nora Roberts
Ocena 6,9
KSIĄŻKI WYBRAN... Dick Francis, Emily...

więcej Więcej

Dwie siostry po latach połączyła tragiczna historia. Okazuje się, że odnajdują nić porozumienia. Miła książeczka, szybko się czyta, ale raczej nie pozostanie na długo w pamięci.

lekka a zarazem fascynująca opowieść o siostrach, które łączy przeżyta tragedia. Gorąco polecam

• 2020
  • 2014
  • Książki zakupione razem z gazetą
  • Wiola posiadam
  • Beenar
  • Wiola przeczytane
  • Chcę przeczytać Mam Ebooka

Dodaj cytat z książki Konstelacja uczuć