Zgrywa

2003-04-14
8373195467
Anna Bartkowicz
kobieta malarka

Wbrew pozytywnym ocenom tutaj - mnie ta książka znużyła okrutnie. Lekka jest, nie da się ukryć. Ale.. No nie mój klimat i nie mój gust.

Moja ulubiona ksiazka tej autorki, uwielbiam meble w pancerniki , drinki z parasolką , spotkania w szafie i romans z platnym zabojcą , czekaj a moze to tajniak był?

Romansidło trochę inne niż wszystkie. Klimatyczne, wciągające i bez nadęcia :)

Romansidło trochę inne niż wszystkie. Klimatyczne, wciągające i bez nadęcia :)

Bardzo, bardzo, bardzo mam ochote przeczytac po raz kolejny ;d

Bardzo, bardzo, bardzo mam ochote przeczytac po raz kolejny ;d

Z początku książka nie zapowiada się na zbyt ciekawą, ale po jakichś osiemdziesięciu stronach śmiało można się wczuć w bohaterów. Musiałam się przyzwyczaić do nietypowego humoru i ciętych dialogów, które niewątpliwie pomogły szybko przebrnąć przez ponad 400 stron. Historia oprószona humorem i wieloma interesującymi wydarzeniami. Czasami należy dać szansę książce i czytać ją dalej, a naprawdę, chciałam ją odłożyć na półkę po przeczytaniu 40 stron. Jednak nie poddałam się i brnęłam dalej a po stu stronach czekałam na rozwój wydarzeń. Jennifer Crusie ma swój nietypowy styl pisania. Zgrywa to trzecia książka autorki, po którą sięgnęłam i na szczęście po raz kolejny nie zawiodłam się.

Rewelacyjny odstresowywacz. Świetna fabuła, masa barwnych postaci. Czyta się szybko i jest przy tym masa radości :) Autorka ma wyjątkowy dar do tworzenia takich historii. Polecam gorąco :)

Lektura obowiązkowa po zapoznaniu historii z "Witamy w Temptation"

Lektura obowiązkowa po zapoznaniu historii z "Witamy w Temptation"

wynudziłam się jak mops i po czterech rozdziałach, gdzieś w okolicach 80ej strony, odkładam książkę na rzecz innej – szczerze mówiąc nie chce mi się z nią dłużej męczyć

Jest to naprawde swietna ksiazka...pełna humoru i owszem postaci ale sa one fenomenalnie dobrane...a koniec zaskakujacy:)

Książka z poczuciem humoru. Ale na końcu się pogubiłam. Chyba trochę za bardzo się wszystko miesza ;)

• Romans
  • 33BB