Zgrywa

Faking it
8373195467
kobieta, malarka,
malineczka74

Matylda Goodnight to kobieta z przeszłością. Odziedziczyła po przodkach prowadzoną przez rodzinę od pokoleń galerię oraz pewną tajemnicę, dla której gotowa jest zrobić prawie wszystko, nawet włamać się nocą do cudzego domu i wykraść stamtąd własną przeszłość. Davy Dempsey to nawrócony oszust. Jego osobisty doradca finansowy ukradł mu właśnie okrągłe trzy miliony, po czym oddał je w ręce socjopatki Clei Lewis. Davy, chcąc odzyskać pieniądze, gotów jest zrobić wszystko - nawet włamać się do jej domu, by ukraść własną przyszłość. Wpadłszy na siebie w garderobie Clei, Matylda i Davy, z początku niezbyt chętnie, zaczynają działać wspólnie. Chcą pokonać Cleę, a także zmierzyć się z podejrzliwymi kolekcjonerami, z rozsierdzonym spadkobiercą oraz płatnym mordercą, mając do czynienia z jamnikiem-mutantem, z nader osobliwą mieszanką przedstawicieli rodzin Goodnightów i Dempseyów oraz ze świadomością rodzącej się między nimi miłości.

źródło okładki: www.empik.com

Kasiag | 2013-12-28

Rewelacyjny odstresowywacz. Świetna fabuła, masa barwnych postaci. Czyta się szybko i jest przy tym masa radości :) Autorka ma wyjątkowy dar do tworzenia takich historii. Polecam gorąco :)

Rose92 | 2014-09-09
Przeczytana: 09 września 2014

Z początku książka nie zapowiada się na zbyt ciekawą, ale po jakichś osiemdziesięciu stronach śmiało można się wczuć w bohaterów. Musiałam się przyzwyczaić do nietypowego humoru i ciętych dialogów, które niewątpliwie pomogły szybko przebrnąć przez ponad 400 stron. Historia oprószona humorem i wieloma interesującymi wydarzeniami. Czasami należy dać szansę książce i czytać ją dalej, a naprawdę, chciałam ją odłożyć na półkę po przeczytaniu 40 stron. Jednak nie poddałam się i brnęłam dalej a po stu stronach czekałam na rozwój wydarzeń. Jennifer Crusie ma swój nietypowy styl pisania. Zgrywa to trzecia książka autorki, po którą sięgnęłam i na szczęście po raz kolejny nie zawiodłam się.

malineczka74 | 2010-10-04
Na półkach: Niedoczytane, Przeczytane
Przeczytana: 04 października 2010

Doczytałam do 90 strony i odłozyłam na półkę .Za duzo naiwności ,coraz nowe postacie ,jakieś niewyjasnione intrygi rodzinne - w sumie czytając coraz mniej orientowałam się o co tak naprawdę chodzi.

dalia | 2012-06-11

Jest to naprawde swietna ksiazka...pełna humoru i owszem postaci ale sa one fenomenalnie dobrane...a koniec zaskakujacy:)

pole_minowe | 2012-08-20
Przeczytana: 18 sierpnia 2012

wynudziłam się jak mops i po czterech rozdziałach, gdzieś w okolicach 80ej strony, odkładam książkę na rzecz innej – szczerze mówiąc nie chce mi się z nią dłużej męczyć

Patrycja Leszczyńska | 2011-02-22
Przeczytana: 22 lutego 2011

Książka z poczuciem humoru. Ale na końcu się pogubiłam. Chyba trochę za bardzo się wszystko miesza ;)

Meggi | 2013-10-23
Przeczytana: 21 października 2013

Lektura obowiązkowa po zapoznaniu historii z "Witamy w Temptation"

Olka Pawlik | 2014-10-14

Bardzo, bardzo, bardzo mam ochote przeczytac po raz kolejny ;d

maśka | 2016-07-28
iskruska | 2016-02-27