Sprzedaż Prowokacyjna. Zostań Mistrzem Uwodzicielskiej Komunikacji

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

* Mordercze metody komunikacji * Bezpardonowy styl rozmów * Psychologiczne gierki * Pełen profesjonalizm * I inne urocze pułapki! Słodki lep uwodzicielskich sztuczek Sprzedaż prowokacyjna to bardzo niebezpieczne narzędzie, które w rękach niewprawnego użytkownika może stać się bronią obosieczną. Jednak we władaniu wytrawnego zawodnika staje się fascynującą, podstępną i wciągającą pułapką. Masz odwagę wznieść się ponad przeciętność i wprowadzić do swojego podręcznego zest